تبلیغات

آموزش نرم افزار تدکار برای مدیران و مهندسین دفاتر فنی

پکیج های آموزش نرم افزار تدکار که توسط شرکت فنون عمران تهیه میشود، بصورت کاملا کاربردی، پروژه محور و گام به گام و تصویری ( ویدئوهای full HD ) میباشد که توسط بهترین مهندسین کشور ( مدیران پشتیبانی شرکت تدکار ) تهیه و تنظیم شده است. مفتخر هستیم تنها مجموعه ای هستیم که در بالاترین تراز کیفیتی ممکن، بمنظور ارتقاء سطح علمی جامعه مهندسین عمران کشور، اقدام به ساخت ویدئوهای آموزشی تخصصی از نرم افزار تدکار کرده ایم.

پکیج های آموزش نرم افزار تدکار شرکت فنون عمران، با کسب مجوز از شرکت تدکار بوده و توسط مدیران پشتیبانی این نرم افزار تهیه و ارائه شده است.  آموزش مباحث فنی با نرم افزار تدکار ادامه دار خواهد بود و تمام محصولات تولید شده در زمینه آموزش تدکار، دوره های آنلاین، ورکشاپها ، مقالات تخصصی از سایت فنون عمران در اختیار جامعه مهندسی قرار خواهد گرفت.

پس از انتخاب هرکدام از پکیج های آموزش نرم افزار تدکار، میتوانید محصول موردنظر خود را بصورت اینترنتی سفارش دهید و در کمتر از 72 ساعت آن را دریافت کنید. با خرید هر یک از پکیج های آموزش تدکار، از مهندسین طرف قرارداد با سایت فنون عمران، یک سال پشتیباین رایگان دریافت خواهید کرد و تیم مهندسی ما بمدت 1 سال، آماده پاسخگویی به سوالات فنی و پروژه ای مربوط به نرم افزار تدکار خواهند بود.

همچنین خاطر نشان میشویم که در راستای مشتری مداری و اطمینان خود به کیفیت ممتاز محتواهای تمامی پکیج های آموزش نرم افزار تدکار، کلیه این محصولات دارای گارانتی کیفیتی آموزشی میباشند و چنانچه از کیفیت محتواهای آموزشی رضایت نداشتید، وجه شما را عودت میدهیم!

یادآوری میکنیم که ویدئوهای آموزش نرم افزار تدکار که توسط شرکت تدکار ارائه شده است ( فقط به معرفی و آشنایی با تولزها و بخشهای مختلف برنامه اشاره شده است ) را میتوانید بصورت کاملا رایگان در صفحه راهنمای نرم افزار تدکار دسترسی داشته باشید؛ اما چنانچه قصد دارید بمنظور انجام سریع تر و مدیریت هوشمندانه تر پروژه های عمرانی خود، به فراگیری این نرم افزار بصورت تخصصی و پروژه محور بپردازید و به تمامی مباحث، امکانات و قابلیت های نرم افزار تسلط عالی پیدا کنید، توصیه میکنیم پکیج های آموزش نرم افزار تدکار فنون عمران را از دست ندهید.

آموزش پیشنهاد قیمت در مناقصات با نرم افزار تدکار

آموزش نرم افزار تدکار مناسب چه کسانی است؟

  • کارشناسان دفاتر فنی شرکت‌های پیمانکاری
  • مدیر پروژه یا مدیرعامل شرکت های عمرانی و ساختمانی
  • شرکت‌های مهندسین مشاور فعال در حوزه پروژه‌های عمرانی
  • دستگاه‌های اجرایی فعال در حوزه پروژه‌های عمرانی
  • دفاتر فنی تأسیس‌شده توسط مهندسان
آموزش نرم افزار تدکار برای مدیران و مهندسین دفاتر فنی
آموزش نرم افزار تدکار برای مدیران و مهندسین دفاتر فنی

پایان رپورتاژ آگهی

این مقاله یک رپورتاژ تبلیغاتی میباشد و تکنولوژی نیوز مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای آن ندارد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن