از این پس تصاویر خود را با اپلیکیشن جدید مایکروسافت به نام Xim به اشتراک بگذارید

گروه تحقیق و توسعه ی نرم افزاری مایکروسافت، به تازگی نرم افزاری جدید را معرفی کرده اند که به وسیله ی آن می توان به راحتی تصاویر را به اشتراک گذاشت.نکته ی مهم، موضوع سادگی و دسترسی راحت و البته استفاده ی آسان این نرم افزار است و مهم تر از آن این است که نیازی […]

گروه تحقیق و توسعه ی نرم افزاری مایکروسافت، به تازگی نرم افزاری جدید را معرفی کرده اند که به وسیله ی آن می توان به راحتی تصاویر را به اشتراک گذاشت.نکته ی مهم، موضوع سادگی و دسترسی راحت و البته استفاده ی آسان این نرم افزار است و مهم تر از آن این است که نیازی نیست تصاویر در شبکه های اجتماعی قرار بگیرند.

با استفاده از نرم افزار Xim، شما قادر خواهید بود تا تصاویر و اطلاعات مختلف را برای دوستان خود بفرستید و به عنوان مثال، برای این کار نیاز نیست که همه ی دوستانتان در گروهی که شما ساخته اید این نرم افزار را بر روی گوشی خود نصب کرده باشند و اگر تنها یک نفر آن را بر روی تلفن خود نصب کرده باشد، می توان تصاویر را به اشتراک گذاشت.

مایکروسافت Surface Pro 3 را معرفی کرد؛ اینبار با نمایشگر 12 اینچی

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

Screen-Shot-2014-10-08-at-9.46.54-AM-600x388

اپلیکیشن Xim هم اکنون برای سیستم عامل های اندروید منتشر شده است و از گوگل پلی قابل دریافت است. مایکروسافت اعلام کرده است که این نرم افزار به زودی برای ویندوز فون و آی او اس نیز در دسترس خواهد بود.

نظر شما در مورد نرم افزار Xim چیست؟ البته این نرم افزار در آغاز راه است و شاید ایراداتی را به همراه داشته باشد اما می تواند شما را از نصب تعداد زیادی نرم افزار و ثبت نام در گروه های مختلف باز دارد.

لینک کوتاه | منبع : Slashgear