اشتباه اپل باعث شده تا یک نفر آیفون 6 پروتو تایپ خود را به قیمت 100 هزار دلار بفروشد!

بله درست خواندید، باز هم اشتباهی از اپل و البته اینبار یک اشتباه عجیب که شاید هیچ وقت تکرار نشده بود! و شانسی که در خانه ی یک کاربر آیفون را زده است و او را یک شبه پولدار کرده است! اپل برای یکی از مشتریان خود، یک آیفون 6 پروتو تایپ ارسال کرده است […]

بله درست خواندید، باز هم اشتباهی از اپل و البته اینبار یک اشتباه عجیب که شاید هیچ وقت تکرار نشده بود!

و شانسی که در خانه ی یک کاربر آیفون را زده است و او را یک شبه پولدار کرده است!

اپل برای یکی از مشتریان خود، یک آیفون 6 پروتو تایپ ارسال کرده است که حالا این شخص قصد فروشش را داشته و آن را با قیمت نچندان بالای 999 دلار برای مزایده در eBay قرار داده است.

در حدی که ابتدا برای ارسال رایگان آیفون 6 خود، شرط رسیدن قیمت به 4000 دلار را مطرح کرده است و حالا (زمانی که این پست در تکنولوژی نیوز منتشر میشود) در حالی که شاید هیچ کس باورش نشود، قیمت این آیفون 6 خاص به 100 هزار دلار رسیده است و با توجه به اینکه 3 روز دیگر تا پایان زمان مزایده باقی است، احتمال قیمت بسیار بالاتر نیز برایش دور از انتظار نیست.

دستگاه های پروتوتایپ فقط برای استفاده داخلی ساخته میشوند و مشخصات خاصی دارند که شاید به کار یک کاربر معمولی نیاید. این تلفن هوشمند دارای سیستم عامل SwitchBoard است که برای تست سیستم عامل استفاده میشود. پورت شارژ این دستگاه نیز دارای درگاه قرمز بوده و یک شارژر مخصوص میطلبد.

در زیر میتوانید تصاویر مربوط به این آیفون خاص را مشاهده نمایید.

iPhone_6_Prototype_Apps_Closeup_Wide

 

iPhone_6_Prototype_Lightning_Wide

iPhone_6_Prototype_Sensor_Enable_Wide

iPhone_6_Prototype_Serial_Wide

 

لینک کوتاه | منبع : Dailytech

(لینک مزایده)