انتظار می رود Samsung Gear Solo به همراه گلکسی نوت 4 در IFA 2014 معرفی شود.

به نظر می رسد گلکسی نوت 4 تنها دستگاه جدیدی نیست که برای معرفی در IFA 2014 ماه آینده آماده می شود. با توجه به اخبار منتشر شده در نشریه کره ای Yonhap News، سامسونگ یک ساعت هوشمند جدید نیز معرفی خواهد کرد که Gear Solo نامیده می شود و ما برای اولین بار اوایل […]

به نظر می رسد گلکسی نوت 4 تنها دستگاه جدیدی نیست که برای معرفی در IFA 2014 ماه آینده آماده می شود. با توجه به اخبار منتشر شده در نشریه کره ای Yonhap News، سامسونگ یک ساعت هوشمند جدید نیز معرفی خواهد کرد که Gear Solo نامیده می شود و ما برای اولین بار اوایل امسال در مورد این ساعت حرف هایی شنیدیم.

بر خلاف ساعت های هوشمند قبلی سامسونگ (Gear Live, Gear 2 یا Galaxy Gear)،  ساعت هوشمند Gear Solo دارای امکان نصب سیم کارت نیز می باشد و می توانید برای برقراری تماس از آن استفاده کنید؛ درنتیجه کاربران برای استفاده از آن به یک گوشی هوشمند نیاز نخواهند داشت. با این تصو، ما احتمالا باید بپذیریم که این ساعت هوشمند کمی گران تر از مدل های فعلی خواهد بود.

اطلاعاتی جدید از گلکسی اس 6 اج پلاس و گلکسی نوت 5 منتشر شد

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

بر اساس گزارشات، Gear Solo در 4 سپتامبر به نمایش گذاشته می شود، یعنی یک روز بعد از گلکسی نوت 4 که انتظار می رود در 3 سپتامبر معرفی شود.

هنوز معلوم نیست که Gear Solo، دارای سیستم عامل Tizen OS (مانند Gear 2) باشد یا آندروید ویئر (مانند Gear Live). ما همچنین از طراحی آن نیز خبری نداریم، ولی باور کردن این سخت است که Gear Solo شبیه سایر ساعت های هوشمند سامسونگ باشد. به هر حال، گفته شده ساعت هوشمند جدید امکان استفاده در شبکه 3G را دارد، اما از LTE پشتیبانی نمی کند.

لینک کوتاه | منبع: phonearena