اپرا و مایکروسافت توافق نامه صدور مجوز را امضا کردند.

Opera Software یک توافق نامه با مایکروسافت امضا کرد که بر اساس شرایط این توافق نامه، اپرا مینی، مرورگر دیفالت برای محدوده وسیعی از گوشی های رده پایین تبدیل خواهد شد و جایگزین مرورگر مورد استفاده فعلی یعنی Xpress خواهد شد. این توافق نامه برای گوشی هایی اجرا می شود که از سری 30+ و […]

Opera Software یک توافق نامه با مایکروسافت امضا کرد که بر اساس شرایط این توافق نامه، اپرا مینی، مرورگر دیفالت برای محدوده وسیعی از گوشی های رده پایین تبدیل خواهد شد و جایگزین مرورگر مورد استفاده فعلی یعنی Xpress خواهد شد.

این توافق نامه برای گوشی هایی اجرا می شود که از سری 30+ و سری های 40 و همچنین گوشی هایی با پلت فرم Asha هستند. کاربران فعلی این دستگاه ها که در حال حاضر از مرورگر دیگری استفاده می کنند، برای ارتقا به اپرا مینی تشویق خواهند شد. این مرورگر از قبل بر روی دستگاه های جدید تولید شده در کارخانه نصب خواهد شد.

با مچ بند مایکروسافت آشنا شوید

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

توافق نامه بین این دو شرکت به سختی می تواند کسی را شگفت زده کند. با تکنولوژی فشرده سازی هوشمندانه، اپرا مینی برای مدتی به بهترین مرورگر وب برای دستگاه های مقرون به صرفه تبدیل می شود. این مرورگر تمام عیار در حال حاضر یک گزینه دیفالت برای دستگاه های Nokia X می باشد.

لینک کوتاه | منبع: blog.gsmarena