اچ تی سی وان E8 با قیمت 530 یورو وارد روسیه میشود

اچ تی سی وان E8 فروش خود را در چین آغاز کرده (جایی که تقاضا زیاد است) و به تدریج به سوی غرب از طریق هند و به زودی روسیه در حال حرکت است. اطلاعات به دست آمده از وبسایت محلی روسیه می گوید پرچمدار ارزان قیمت جایگزین M8 در این ماه با قیمت 25000 روبل روسیه در دسترس […]

اچ تی سی وان E8 فروش خود را در چین آغاز کرده (جایی که تقاضا زیاد است) و به تدریج به سوی غرب از طریق هند و به زودی روسیه در حال حرکت است. اطلاعات به دست آمده از وبسایت محلی روسیه می گوید پرچمدار ارزان قیمت جایگزین M8 در این ماه با قیمت 25000 روبل روسیه در دسترس خواهد بود که این قیمت به یورو معادل 530 یورو می باشد.

شاید این قیمت به نظرتان بالا بیاید، اما به خاطر داشته باشید که قیمت ها در روسیه بالاتر اروپاست و قیمت اچ تی سی وان M8 حدود  30000RUB یا 635 یورو می باشد.

اچ تی سی وان E8 بر اساس وان M8 ساخته شده است و به جز این که بدنه یک تکه فلزی از جنس پلی کربنات و دوربین 13 مگاپیکسلی تفاوت خاصی بین این دو مدل نیست. این تلفن هوشمند  دو سیمکارته بوده و دارای همان نمایشگر 5 اینچی فول اچی دی به همراه 2 گیگابایت حافظه رم و پردازنده ی اسنپدراگون 801 است.

لینک کوتاه | منبع: gsmarena