اچ پی، نوت بوک گیمینگ و جدید خود را با نام OMEN معرفی کرد

امروز شرکت بزرگ اچ پی، نوت بوک گیمینگ و جدید خود را با نام OMEN معرفی کرد، نوت بوکی که علاوه برتوان بسیار بالا برای پردازش بازی ها، از عملکرد بسیار مناسبی نیز برخوردار می باشد و طراحی خاص آن سبب شده است تا تمامی گیمر ها را به سوی خود بکشاند. دنیای گیم نیاز به […]

امروز شرکت بزرگ اچ پی، نوت بوک گیمینگ و جدید خود را با نام OMEN معرفی کرد، نوت بوکی که علاوه برتوان بسیار بالا برای پردازش بازی ها، از عملکرد بسیار مناسبی نیز برخوردار می باشد و طراحی خاص آن سبب شده است تا تمامی گیمر ها را به سوی خود بکشاند.

دنیای گیم نیاز به چندین موضوع کلیدی دارد و آنها، گرافیک بسیار بالا، فریم مناسب و ثابت، بارگزاری سریع و سرعت بالاست و نوت بوک OMEN تمامی این شرایط را با سیستم فوق العاده قدرتمند خود به ارمغان خواهد آورد. نوت بوک OMEN به کارت گرافیک GTX 860M و یک پردازنده ی Core i7 مجهز شده است و به علت اینکه گیمران بازی ها را با وضوح تصویر فول اچ دی اجرا می کنند، این نوت بوک دارای صفحه ی نمایشی 15.6 اینچی با وضوح تصویر 1920×1080 می باشد. همچنین، خریداران می توانند به صورت دلخواه، از بین هارد جامد 256 گیگاباتی یا 512 گیگابایتی، رم 8 یا 16 گیگابایتی و کارت های گرافیکی با حافظه ی 2 و 4 گیگابایت، قطعه ی مورد نظر و مورد نیاز خود را انتخاب کنند.

13b

طراحی این نوت بوک نیز به صورت کاملا مهندسی شده می باشد و هوای گرمی که تولید می شود، با استفاده از فن ها دو گانه ای که در قسمت پشتی این نوت بوک تعبیه شده است به خارج هدایت می شود و هیچ گونه گرمایی در کیبورد احساس نخواهد شد. وزن نوت بوک گیمینگ OMEN برابر با 4.68 پوند می باشد و با ضخامت 19.9 میلی متری ای که دارد، در کنار بدنه ی آلومینیومی خود، وزنی بسیار پایین دارد و همین موضوع سبب شده است تا حمل آن نیز به لذت استفاده ی از آن شبیه شود!

13c

زمانی که شما مشغول انجام بازی شوید، ممکن است کیبورد، اسلحه ی شما، نقشه ی شما یا هر چیز دیگری باشد و اینجاست که دکمه ی های کیبورد نوت بوک OMEN با توجه به میزان فشاری که به صورت متوسط به هر دکمه در بازی های مختلف وارد می شود، بهینه شده و از استقامت بالاتری برخوردار هستند و در کنار آن، طراحی دکمه ها به گونه ای می باشد که حرکت دکمه ها به بالا و پایین بسیار سریع و راحت انجام می شود.

در ادامه می توانید مشخصات فنی و قیمت این نوت بوک را در مدل های مختلف مشاهده نمایید :

  • The HP OMEN is now available for order in the United States.
  • The starting price of $1,499.99 includes the NVIDIA GTX860M with 2GB GDDR5, Intel Core i7 Quad Core Processor, 8GB DDR3 system memory, and a 128GB SSD.
  • For an additional $100, customers can replace the 128GB SSD with the 256GB PCIe drive. (For a price of $1,599.99.)
  • For an additional $200, customers can upgrade to the 256GB PCIe SSD, and further upgrade to 4GB GDDR5 graphics memory. (For a price of $1,699.99.)

 

اگر مایل به مشاهده ی قیمت مدلی که رم 16 گیگابایت و هارد جامد 512 گیگابایت دارد، این لینک را مشاهده نمایید.

 

لینک کوتاه | منبع : Techpowerup

تبلیغات :

buy Neuralink