بهترین اپلیکیشن های نقاشی و طراحی برای تلفن های هوشمند اندرویدی+لینک دانلود

نقاشی و طراحی با تلفن هوشمند بسیار سرگرمی و قابلیت جالبی است، صاحبان خانواده ی گلکسی نوت این موضوع را به خوبی درک کرده اند. در واقع باید بدانید هر کسی که یک تلفن هوشمند اندرویدی داشته باشد می تواند این قابلیت را برای تلفن هوشمندش به ارمغان بیاورد. قطعا طراحی با یک مداد مخوصوص […]

نقاشی و طراحی با تلفن هوشمند بسیار سرگرمی و قابلیت جالبی است، صاحبان خانواده ی گلکسی نوت این موضوع را به خوبی درک کرده اند. در واقع باید بدانید هر کسی که یک تلفن هوشمند اندرویدی داشته باشد می تواند این قابلیت را برای تلفن هوشمندش به ارمغان بیاورد. قطعا طراحی با یک مداد مخوصوص تلفن هوشمندتان این فرآیند را جذاب تر می کند اما نگران نباشید اپلیکیشن هایی نیز وجود دارد که به راحتی انگشت شما را به عنوان مداد می پذیرند!

ما در این لیست اپلیکیشن های رایگان و پولی را برای شما معرفی کرده ایم که در طراحی و نقاشی و به نمایش گذاشتن استعدادهایتان به کمک شما می آیند. از توضیح درباره این اپلیکیشن ها میگذریم و تنها به یک اسکرین شات از اپلیکیشن اکتفا می کنیم. روی نام هر یک از این اپلیکیشن ها کلیک کنید لینک دانلود برایتان باز می شود.

نتایج بنچمارک؛ ال‌جی H740 یک فبلت میان رده خواهد بود

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

 ArtFlow

ArtFlow

Painter Mobile

Painter-Mobile

Silk paints drawing

Silk-paints-drawing

SketchBook Express

SketchBook-Express

Magic Paint Kaleidoscope

Magic-Paint-Kaleidoscope

LayerPaint

LayerPaint

Clover Paint

Clover-Paint

Sand Draw

Sand-Draw

Sketch Master

Sketch-Master

My Paints

My-Paints

لینک کوتاه | منبع: phonerena