بهترین محصولات نمایشگاه CES 2015 به روایت تصویر (بخش سوم)

CES 2015، بزرگترین نمایشگاه فن آوری و تکنولوژی جهان می باشد که همه ساله در شهر لاس وگاس و از تارین ششم تا نهم ژانویه برگزار می شود. در این نمایشگاه، شرکت های مختلف سعی می کنند تا محصولات خود را نمایش دهند و به دنبال کسب موقعیت های بهتر می باشند. امسال نیز همانند […]

CES 2015، بزرگترین نمایشگاه فن آوری و تکنولوژی جهان می باشد که همه ساله در شهر لاس وگاس و از تارین ششم تا نهم ژانویه برگزار می شود. در این نمایشگاه، شرکت های مختلف سعی می کنند تا محصولات خود را نمایش دهند و به دنبال کسب موقعیت های بهتر می باشند.

امسال نیز همانند هر سال، اتفاقات زیادی در زمینه های مختلف افتاد اما سالی بزرگ برای گجت ها و اتوموبیل ها بود. در این پست از وب سایت تکنولوژی نیوز، قصد داریم تا بهترین محصولاتی را که در نمایشگاه CES 2015 و در 2 روز اول برگزاری معرفی شدند را در قالب تصویر، به معرفی کنیم.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

بخش اول از این مطلب نیز می توانید از پست “بهترین محصولات نمایشگاه CES 2015 به روایت تصویر (بخش اول)” و بخش دوم را نیز می توانید از پست “بهترین محصولات نمایشگاه CES 2015 به روایت تصویر (بخش دوم)“،مطالعه نمایید.

Sony Symphonic Light

Sony Symphonic Light

لامپ های LED و جدید سونی که بخش از پروژه ی Life Space UX می باشند.

Qualcomm Snapdragon Cargo

Qualcomm Snapdragon Cargo

ساخته ی مفهومی و جدید شرکت کوآلکام که توانایی بلند کردن وسیله های سنگین را دارد. البته این محصول قرار نیست به صورت رسمی و عمومی عرضه شود و تنها در آزمایشگاه های این شرکت ساخته شده است.

Sony Bravia X900C

Sony Bravia X900C

جدیدترین تلویزیون های شرکت سونی با وضوح تصویر 4K و ضخامتی بی اندازه باریک! این تلویزیون ها تنها 4.9 میلی متر ضخامت دارند.

ال‌جی: منتظر عرضه‌ی جانشینی برای V10 باشید

!Sony SmartEyeGlass Attach

Sony SmartEyeGlass Attach!

عینک های هوشمند جدید سونی، رقیبی جدی و سر سخت برای عینک هوشمند گوگل خواهد بود!

Sony Walkman ZX2

Sony Walkman ZX2

واکمن جدید سونی که کیفیت بسیار بالایی در پخش موسیقی دارد، یکی دیگر از محصولاتی بود که سونی در نمایشگاه CES 2015 معرفی نمود.

Logitech UE Megaboom

Logitech UE Megaboom

اسپیکر های بلوتوث و ضد آب جدید لاجیتک، صدایی فوق العاده با کیفیت و بالا دارند که می توانند همچون یک طوفان ظاهر شوند!

Tonino Lamborghini 88 Tauri

Tonino Lamborghini 88 Tauri

تلفن هوشمند 6000 دلار و فوق العاده پر قدرت لامبورگینی که قطعا افراد کمی می توانند آن را خریداری نمایند…

iBattz ASAP Charger

iBattz ASAP Charger

شارژر جدید و پر قدرت شرکت iBattz، یکی دیگر از محصولات شگفتی ساز می باشد! سازندگان ادعا می کنند که این شارژر قادر خواهد بود تا یک آیفون 6 را تنها در عرضه 15 دقیقه به صورت کامل شارژ کند.

LG Twin Wash

LG Twin Wash

ماشین لباسشویی دوقلوی ال جی که قادر خواهد بود به صورت همزمان، در دو قسمت مختلف لباس ها را شستشو دهد. البته پیشتر نیز این مدل از ماشین های لباسشویی را در ماشین های شرکت ساسمونگ دیده بودیم اما آنها به صورت هوشمند عمل نمی کردند…

بخش پایانی از گزیده ی محصولاتی که در نمایشگاه CES 2015 معرفی شده بودند نیز تقدیم شما گردید. امیدواریم از خواندن این مطلب نهایت لذت را برده باشید.