کنسول های بازی

به زودی قادر خواهید بود به کمک ایکس باکس وان خود، از بازی ها عکس بگیرید

قابلیت های بسیار زیادی در کنسول نسل هشتمی ایکس باکس وان قرار گرفته است و کاربران قادر خواهند بود تا بازی خود را به صورت زنده فیلم گرفته و آن را به صورت زنده و آنلاین، برای دوستان خود به نمایش بگذارند.

اما اگر بخواهید که در هنگام بازی، از محیط بازی خود عکس بگیرید، باید بگوییم که در کمال تعجب، این قابلیت در ایکس باکس وان وجود ندارد اما قرار است به زودی به آن اضافه شود. بالاخره پس از ماه ها وعده و انتظار، مدیر عامل بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت، آقای Phil Spencer، تصویری منتشر کرده است که در آن، عمل عکس برداری از محیط یک بازی توسط ایکس باکس وان و توانایی به اشتراک گذاری آن نشان داده شده است. البته وی اعلام کرده سات که این تنها یک پیش نمایش می باشد و هنوز نسخه ی نهایی آماده نشده است، پس نباید به این تصویر به عنوان خروجی نهایی نگاه کرد.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

این موضوع می تواند بازخورد های بسیار داشته و افراد بسیار زیادی را به سوی خود جذب کند چرا که قابلیت جذابی می باشد و از سوی دیگر، برای برخی از گیمر ها این امکان را فراهم می آورد که برای نشان دادن و ثابت کردن امتیاز خود، دیگر نیازی به آوردن عکس ها و دلایل محکم نباشد!

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

  1. دیر به فکرشون رسیده !!! PS4 که از اول عرضه این قابلیت رو داشت…

    1. محمد قاسمی گفت:

      درسته، این قابلیت ها چیز های فوق العاده پیش افتاده هستند که معلوم نیست بعضی هاشون به چه علتی از همون اول قرار نمی گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا