تلویزیون 80 اینچی و جدید شارپ، همچون یک تلویزیون 8K می باشد! (CES 2015)

از این پس باید با حضور تلویزیون های Ultra HD نیز کنار بیاییم چرا که در نمایشگاه CES 2015، تلویزیون های زیادی معرفی شدند و در کنار آنها نیز نوآوری ها و ابداعات جالبی را از سوی شرکت های مختلف مشاهده کردیم که یکی از این شرکت ها، شارپ می باشد. این کمپانی ژاپنی، تلویزیون […]

از این پس باید با حضور تلویزیون های Ultra HD نیز کنار بیاییم چرا که در نمایشگاه CES 2015، تلویزیون های زیادی معرفی شدند و در کنار آنها نیز نوآوری ها و ابداعات جالبی را از سوی شرکت های مختلف مشاهده کردیم که یکی از این شرکت ها، شارپ می باشد.

این کمپانی ژاپنی، تلویزیون 80 اینچی Beyond 4K را در نمایشگاه CES 2015 معرفی کرد که وضوح تصویر خارق العاده ای داشت و از تکنولوژی Pixel-Splitting بهره می برد. این تکنولوژی سبب می شود تا پیکسل ها به گونه ای نمایش داده شوند که وضوح تصویر بالاتر برود و نتیجه ی آن، چیزی بود که ما در این تلویزیون مشاهده کردیم. وضوح تصویر در این تلویزیون همچون یک نمایشگر 8K بالا بود و تصاویر خارق العاده ای خلق شده بود.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

Sharp's 80-inch 'Beyond 4K TV' is actually more like an 8K TV 2 Sharp's 80-inch 'Beyond 4K TV' is actually more like an 8K TV 3

محیط و غرفه ای که شارپ، Beyond 4K را نمایش داده بود تاریک بود و به همین دلیل امکان عکس برداری دقیق و واضحی از این تلویزیون وجود نداشت اما عکاسان تمام تلاش خود را کردند تا چندین تصویر مختلف را از این تلویزیون ثبت کنند. تعداد پیسکل های جانشین یا Subpixel ها نیز در این تلویزیون، 66 میلیون است که حدود 44 میلیون عدد بالاتر از تعداد پیسکل ها در تلویزیون های UHD یا 4K می باشد.

منتظر تلفنی جدید از سری OneTouch در نمایشگاه CES 2015 باشید!

در آخر نیز عکسی با وضوح تصویر 7680×4320 از این تلویزیون پخش شد که کیفیت فوق العاده بالایی داشت اما اگر حقیقت را می خواهید بشنوید، باید گفت که تفاوت چندانی بین تلویزیون های 4K و 8K نمی باشد و شما نمی توانید آن را تشخیص دهد….

شارپ هنوز قیمت و زمان عرضه ی این تلویزیون را اعلام نکرده است.