حافظه های DDR4 کروشال، دنیایی بی انتها از سرعت برای گیمرها! (CES 2015)

کروشال حافظه های جدید DDR4 خود را در دو مدل Ballistix Sport و Tactial که مناسب گیمر ها ساخته شده است، معرفی کرد. این رم ها که در نمایشگاه CES 2015 به نمایش در آمده اند، نهایت پایداری، سرعت بالای نسل DDR4 و طراحی فوق العاده ای را به همراه دارند و می توانند دنیای […]

کروشال حافظه های جدید DDR4 خود را در دو مدل Ballistix Sport و Tactial که مناسب گیمر ها ساخته شده است، معرفی کرد. این رم ها که در نمایشگاه CES 2015 به نمایش در آمده اند، نهایت پایداری، سرعت بالای نسل DDR4 و طراحی فوق العاده ای را به همراه دارند و می توانند دنیای بازی های رایانه ای شما را دگرگون سازند.

حافظه های جدید Ballistix Sport از سرعت و پهنای باند بالاتری نسبت به حافظه های دیگر DDR4 برخوردار می باشند و در کنار آنها، ماژول های Sport LT با کمو (Camo) و طراحی ای متفاوت و البته هیت سینکی یکپارچه، روانه ی بازار خواهند شد. همچنین، این حافظه ها از نسل جدید پروفایل های Intel XMP 2.0 نیز پشتیبانی می کنند و اگر سرعتی برابر با 2400MT/s را دارا خواهند بود و می توانند انتخاب مناسبی برای گیمر ها باشند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

اما حافظه هایی که این شرکت به صورت اختصاصی برای گیمرها طراحی کرده است، حافظه های پرسرعت Ballistix Tactical می باشند.

اولین اطلاعات از پردازنده‌ی Core i7-7700K اینتل با معماری "KabyLake" منتشر شد

Crucial Introduces New Ballistix Sport and Tactical DDR4 Gaming Memory 2

حافظه های جدید Ballistix Tactical شرکت کروشال، سرعتی برابر با 2666MT/s دارند و پهنای باند 21.3GB/s را در اختیار گیمر های قرار می دهند. این حافظه ها دارای پخش کننده های حرارتی (heat spreaders) و طراحی PCB کاملا مشکی هستند و همچون مدل Ballistix Sport، از پروفایل Intel XMP 2.0 نیز پشتیبانی می کنند. یکی دیگر از ویژگی های اصلی این حافظه ها، پشتیبانی از حالت 4 کاناله می باشد که می تواند سرعتی بی نظیر را خلق کند. البته پایداری این ماژول ها به قدری بالا می باشد که می توان به عنوان یک اورکلاکر حرفه ای نیز از آنها استفاده کرد!

ماژول های Ballistix Sport LT و Ballistix Tactical شرکت کروشال، در 3 ماهه ی اول سال 2015 آماده ی عرضه شدن در حجم های 4 و 8 گیگابایتی و البته کیت های 32 گیگابایتی خواهند بود. هنوز قیمت این حافظه های پر سرعت توسط Crucial اعلام نشده است.