خریداران کروم بوک می توانند از 1 ترابایت فضای رایگان گوگل درایو بهره مند شوند!

فصل خرید عیدانه فرا رسیده است و گوگل با یک پیشنهاد فوق العاده، به سراغ خریداران رفته است و قصد دارد تا با این پیشنهاد، شما را از خرید نوت بوک های دیگر مثل HP Stream یا هر چیز دیگری شبیه به آن منع کرده و با پیشنهاد ویژه ی خود، شما را به خرید […]

فصل خرید عیدانه فرا رسیده است و گوگل با یک پیشنهاد فوق العاده، به سراغ خریداران رفته است و قصد دارد تا با این پیشنهاد، شما را از خرید نوت بوک های دیگر مثل HP Stream یا هر چیز دیگری شبیه به آن منع کرده و با پیشنهاد ویژه ی خود، شما را به خرید کروم بوک، ترغیب کند.

گوگل قصد دارد تا فضای 1 ترابایت از گوگل درایو را برای خریداران جدید کروم بوک، به صورت رایگان و به مدت 2 سال فعال کند. ارزش 2 سال فضای 1 ترابایتی گوگل درایو، برابر با 240 دلار می باشد، حال آنکه کروم بوک های گوگل با قیمت پایه ی 190 دلار به فروش می رسند و این نشان می دهد که ارزش پیشنهاد گوگل، از خود کروم بوک آن بیشتر می باشد! این پیشنهاد هوشمندانه از سوی گوگل می تواند خریدارانی را که به فضاهای ذخیره سازی اینترنتی علاقه ی زیادی داشته یا به دنبال خرید سیستم های اقتصادی هستند، به سوی خود متمرکز کرده و با این پیشنهاد ویژه، آنها را به خرید کروم بوک تشویق کند.

تبلیغات

اما یک موضوع ناخوشایند در این میان وجود دارد و آن این است که کسانی که در تاریخ 20 نوامبر و به قبل از آن کروم بوک ها را تهیه کرده باشند، از این پیشنهاد شگفت انگیز گوگل بهره مند نخواهند شد. تنها نکته ای که در رابطه با کروم بوک ها می ماند، این است که گوگل به هنگام خرید این کروم بوک ها از گوگل پلی یا خرده فروشان اینترنتی، این سیستم را به صورت خودکار فعال نخواهد کرد بلکه یک کد فعال سازی به همراه محصول مورد نظر ارائه خواهد شد که کاربران باید تا پیش از 1 ژانویه ی سال 2015، آن کد را در وب سایت های مربوطه ثبت کنند تا از این فضای ذخیره سازی که قادر است بیش از 100.000 عکس را در خود جای دهد، بهره مند شوند.

لینک کوتاه | منبع : Pocket-Lint

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

سرور HP