دستبند های هوشمند از جنس نقره و طلا!

تا کنون ساعت ها و دستبندهای هوشمند نتوانستند جایگاه مناسبی برای خود کسب کنند، عمر کوتاه باتری و طراحی پلاستیکی شان هر کاربری را ازخود زده می کند. اما هنوزکسانی هستند که مایلند نوتیفیکیشن هایشان را بر روی مچ دستشان ببینند و از مد هم عقب نمانده باشند. دستبند هوشمند بسیار زیبایی در راه است، […]

تا کنون ساعت ها و دستبندهای هوشمند نتوانستند جایگاه مناسبی برای خود کسب کنند، عمر کوتاه باتری و طراحی پلاستیکی شان هر کاربری را ازخود زده می کند.

اما هنوزکسانی هستند که مایلند نوتیفیکیشن هایشان را بر روی مچ دستشان ببینند و از مد هم عقب نمانده باشند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

دستبند هوشمند بسیار زیبایی در راه است، این دستبند هوشمند که Kicksatarter نام دارد یک دستبند زیبا با لامپ های ال ای دی است و با بلوتوث به تلفن هوشمند شما متصل می شود.این دستبند هوشمند اصلی ترین نوتیفیکیشن های تلفن هوشمند شما را هشدار می دهد و در پیدا کردن تلفنتان به شما کمک خواهد کرد.

چتری که با فشار هوا شما را از باران حافظت می کند!

این دستبند در دو مدل به بازار عرضه خواهد شد اولی طلایی و دومی با روکشی ازنقره خواهد بود. کمپانی المون که سازنده ی این دستبندهاست اعلام کرده برنامه ای برای تولید دستبندهای مردانه هم دارد.

اگر به دنبال راه خرید این محصول هستید باید بدانید قیمت حدودی این دستبند هوشمند 200 دلار است و از هم اکنون می توانید آنها را پیش خرید کنید اما باید تا فوریه سال بعد منتظر داشتنشان باشید!

لینک کوتاه | منبع:Gsmarena