نرم‌افزار و اپلیکیشن‌ها

دسترسی رایگان نرم افزار Office 365 برای مدرسه های نیویورک

روز گذشته شرکت مایکروسافت اعلام کرد که تمامی دانش آموزان مدرسه های شهر نیویورک سیتی و البته دبیران آنها، به نسخه ی کامل ProPlus نرم افزار Office 365 دسترسی رایگان خواهند داشت و حتی اگر برخی از افراد، واجد شرایط مایکروسافت نیز شوند، می توانند 5 لایسنس برای Desktop و 5 لایسنس برای موبایل ها دریافت نمایند.

ظاهرا هدفی که پشت این موضوع پنهان شده، این است که دانش آموزان تمرکز کامل را در سر کلاس داشته باشند و حواس آن ها از درس پرت نشود. اما مسلما چنین موضوعی نخواهد بود و همه ی ما می دانیم که مایکروسافت، نرم افزاری همچون Office 365 را به صورت رایگان و از روی مهربانی به مدرسه ای ها ارائه نمی کند. اما موضوع دیگری نیز وجود دارد و آن، این است که اخیرا مدارس نیویورک در حال استفاده از کروم بوک ها می باشند و به صورت همزمان نیز از سرویس Google Drive نیز استفاده می کنند.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

احتمالا مایکروسافت به جمعی از افراد رو به رو شده است که قرار نیست از زمان مدرسه و نوجوانی، به فکر استفاده از نرم افزار آفیس و همچنین سیستم عامل ویندوز باشند. به همین دلیل مایکروسافت به این فکر افتاده است که این نرم افزار را از همین زمان به آنها آموزش دهد تا در آینده و زمانی که بزرگ شدند، برای چیزی کهاز کودکی آن را می شناسند و کار کرده اند، پول پرداخت کنند…

نظر شما در این مورد چیست؟ به نظر شما این حرکت، به چه دلیلی بوده و چه تاثیری بر مدارس و استفاده ی آنها از کروم بوک ها خواهد گذاشت؟!

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا