زمان عرضه و قیمت سامسونگ گلکسی نوت 4

اگر سامسونگ شما را با معرفی دستگاه های جدید خود در برلین در مراسم IFA 2014 تحت تأثیر قرار داده، حتما حالا مشتاق هستید تا اطلاعاتی در مورد زمان عرضه و قیمت سامسونگ گلکسی نوت 4 به دست آورید. بر اساس شایعاتی که در هلند در مورد قیمت گلکسی نوت 4 منتشر شده بود، این […]

اگر سامسونگ شما را با معرفی دستگاه های جدید خود در برلین در مراسم IFA 2014 تحت تأثیر قرار داده، حتما حالا مشتاق هستید تا اطلاعاتی در مورد زمان عرضه و قیمت سامسونگ گلکسی نوت 4 به دست آورید.

بر اساس شایعاتی که در هلند در مورد قیمت گلکسی نوت 4 منتشر شده بود، این گوشی احتمالا قیمتی بین 795 و 799 یورو داشته و در 10 اکتبر عرضه شود. چهار خرده فروش در حال حاضر قیمت این گوشی را مشخص کرده اند که این خرده فروش ها عبارتند از Smartphone Shop، GSMwijez، Studentmobiel و Belsimpel.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

اپراتورها و خرده فروش های مختلفی در انگلستان نیز اعلام کرده اند که آن ها نیز این دستگاه را عرضه خواهند کرد. Phones 4u گلکسی نوت 4 را به رنگ طلایی منحصر به فرد عرضه خواهد کرد. Three UK نیز این دستگاه را ارائه خواهد کرد. Carphone Warehouse یک فرم ثبت نام دریافت کرده، و در نتیجه انتظار می رود این گوشی در ماه اکتبر عرضه شود. گفته می شود همکاری اپراتور (Everything Everywhere (EE نیز این دستگاه را عرضه خواهد کرد.

باتری از رده خارج شده منجر به ایجاد آتش‌سوزی در کارخانه باتری‌سازی سامسونگ شد

لینک کوتاه | منبع: gsmarena