ساخت اولین پوشیدنی خوردنی در دنیا !!

شرکت Dole، یکی از بزرگترین شرکت های دنیا در زمینه عرضه میوه و سبزیجات، اخیرا درصدد تولید اولین پوشیدنی خوردنی در دنیاست. موز پوشیدنی! بله درست شنیدید. این موز هوشمند در زیر پوسته خود دارای یک سری LED قرمز رنگ است و قادر است تا ضربان قلب شما، توئیت های طرفداران شما یا زمان باقی […]

شرکت Dole، یکی از بزرگترین شرکت های دنیا در زمینه عرضه میوه و سبزیجات، اخیرا درصدد تولید اولین پوشیدنی خوردنی در دنیاست. موز پوشیدنی!

banana

بله درست شنیدید. این موز هوشمند در زیر پوسته خود دارای یک سری LED قرمز رنگ است و قادر است تا ضربان قلب شما، توئیت های طرفداران شما یا زمان باقی مانده از مسابقه را به شما نمایش دهد. این پوشیدنی برای ورزشکاران دونده مورد استفاده قرار میگیرد و روی مچ دست آنها قرار میگیرد.

screen-shot-2015-02-18-at-10-51-17-am

شرکت Dole اینطور اظهار کرده که ابتدا پوسته موز باز شده و سخت افزار و سنسورهای آن به اضافه یک موز کوچکتر داخل میوه گذاشته می شود. این موز هوشمند میتواند در میانه مسابقه، پیام های طرفداران شما را برایتان حک کرده و از این نظر نیروی شما برای ادامه مسابقه را افزایش دهد. البته بعد از اتمام مسابقه شما می توانید پوسته آن را کنار زده و آن را نوش جان کنید.

wearable-banana-814x547

دوی ماراتن توکیو قرار است آخر این هفته برگزار شود و 2 دونده برای استفاده از این موز پوشیدنی انتخاب شده اند.

بنظر شما این موز پوشیدنی، بر روی قدرت جسمی یا روحی دونده تاثیری دارد یا فقط جنبه تبلیغاتی دارد؟!