سامسونگ گلکسی نوت 4 هم بی اشکال ساخته نشده است!

سامسونگ گلکسی نوت 4 که چندی پیش به بازار عرضه شد بنا بود با آیفون 6 پلاس رقابت کند. بعد از هیاهوی #bendgate برای اپل ایرادی هم در ساخت ساموینگ گلکسی نوت 4 لو رفته است که گزارشاتی از کره ی جنوبی نیز آنها را تایید می کند. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می […]

سامسونگ گلکسی نوت 4 که چندی پیش به بازار عرضه شد بنا بود با آیفون 6 پلاس رقابت کند. بعد از هیاهوی #bendgate برای اپل ایرادی هم در ساخت ساموینگ گلکسی نوت 4 لو رفته است که گزارشاتی از کره ی جنوبی نیز آنها را تایید می کند.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید فاصله ای میان صفحه نمایش 5.7 اینچی سامسونگ گلکسی نوت 4 با قاب فلزی اش وجود دارد. گزارشات عنوان کرده اند این فاصله به قدری است که دو کاغذ A4 یا یک کارت ویزیت در آن جا می شود.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

هنوز کمپانی اعلام نکرده چند نفر از مشتریان با این چالش رو به رو هستند و اگر این گزارشات افزایش یابد بعید نیست که شرکت هم واکنش نشان دهد.

سامسونگ سال آینده یک گوشی هوشمند تاشو معرفی خواهد کرد

در کره ی جنوبی یک گلکسی نوت 4 بدون قرارداد قیمتی حدود 920 دلار دارد که از هر عضوی از خانواده گلکسی نوت ارزان تر است. همچنین در آمریکا می توان این تلفن هوشمند را پیش خرید نمود. همچنین اپراتورهای تلفن آمریکا همچون At&T، اسپرینت و تی موبایل در چهاردهم اکتبر این تلفن هوشمند را تحت قرارداد عرضه خواهند کرد.

لینک کوتاه | منبع: Phonearena