سیستم عامل Android Wear قادر به اجرای بازی های Play Station 1 می باشد!

شاید تصور اینکه بخواهید بازی های قدیمی را بر روی مچ دست خود و صفحه ی کوچک ساعت های هوشمند خود تجربه کنید کمی سخت باشد اما فردی با نام EpicLPer توانسته است بازی Croc: Legend of the Gobbos را به وسیله ی شبیه ساز معروف و قدترمند ePSXe بر روی ساعت هوشمند LG با نام […]

شاید تصور اینکه بخواهید بازی های قدیمی را بر روی مچ دست خود و صفحه ی کوچک ساعت های هوشمند خود تجربه کنید کمی سخت باشد اما فردی با نام EpicLPer توانسته است بازی Croc: Legend of the Gobbos را به وسیله ی شبیه ساز معروف و قدترمند ePSXe بر روی ساعت هوشمند LG با نام G Watch اجرا کند.

در اجرای این بازی، هیچ گونه ضعف و کمبودی در عملکرد دیده نشده است و ساعت هوشمند G Watch به خوبی توانسته است این بازی را اجرا کند. همچنین، او اعلام کرده است که فریمی که در بازی دارد، حدود 30 تا 40 فریم در ثانیه بوده و در 30 دقیقه، نیمی از شارژ و ذخیره ی باتری ساعت هوشمندش تخلیه می شود.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

این فرد همان کسی می باشد که توانسته بود ویندوز 95 را بر روی ساعت هوشمند خود اجرا کند و حالا، اجرای این بازی سبب شده است تا این فرد بار دیگر خبرساز شود. EpicLPer در خبری اعلام کرده است که روش های بسیار زیادی را برای اجرای این بازی اجرا کرده است اما به اجرای این بازی، بسیار ساده تر از آن چیزی بود که او تصور می کرد. همچنین او، چینی بودن چیپ ساعت هوشمند خود را که یک کپی از این کشور بوده است، دلیل عدم اتصال گیم پد به ساعت هوشمند خود اعلام کرده است چرا که پیشتر دیده ایم که گیم پد Moga قادر است به Andorid Wear متصل شود.

LG G Flex 2 با اسنپدراگون 810 و نمایشگر بهتر، در راه CES 2015

اما نکته مهم و جالب این است که او هرگز روش هایی را که به وسیله ی آن، این کار ها را انجام می دهد معرفی نمی کند. اگر شما نیز قصد دارید تا این کار را انجام داده و بازی های PS1 را بر روی ساعت هوشمند خود تجربه کنید، بهتر است به سراغ این شبیه ساز حرفه ای بروید…

لینک کوتاه | منبع : Slashgear