قطعات نسل بعدی عینک های گوگل توسط اینتل تامین خواهد شد

سخت افزار نسل بعدی عینک های هوشمند گوگل توسط اینتل تامین خواهد شد. اینتل که عمدتا پردازنده می سازد با غول موتورهای جستجو قراردادی امضا کرده اند که شرکت اینتل را به بازار جذاب پوشیدنی های هوشمند خواهد کشاند. اینتل به جای شرکت Texas Instruments که تامین کننده ی سخت افزار نسل فعلی گوگل گلس […]

سخت افزار نسل بعدی عینک های هوشمند گوگل توسط اینتل تامین خواهد شد. اینتل که عمدتا پردازنده می سازد با غول موتورهای جستجو قراردادی امضا کرده اند که شرکت اینتل را به بازار جذاب پوشیدنی های هوشمند خواهد کشاند.

اینتل به جای شرکت Texas Instruments که تامین کننده ی سخت افزار نسل فعلی گوگل گلس بود خواهد آمد. انتظار می رود شروع این همکاری از سال 2015 باشد، همان زمانی که منتظر نسل بعدی عینک های گوگل هستیم.

اینبار شاهد ورود گوگل به بازار مصرف کنندگان تجاری خواهیم بود. این بازار می تواند افرد بالا مرتبه ی تجاری و سیاسی و شبکه های پزشکی و بیمارستانی باشد.

گوگل سران تجاری را به استفاده از تکنولوژی جدیدش ترقیب می کند. گوگل همچنین امکاناتی را در اختیار توسعه دهندگان نرم افزاری قرار داده تا بتوانند اپلیکیشن هایی را برای بیس نرم افزاری Glass at Work بنویسند. به نظر شما روزی خواهد رسید که استفاده از این پوشیدنی هوشمند همانند دستبندها و ساعت های هوشمند رواج یابد؟

لینک کوتاه | منبع: gsmarena