دیگر گجت هاساعت‌های هوشمندسایر تکنولوژی‌ها

لوازم پوشیدنی برتر موجود به روایت تصویر

رویداد CES گذشته مملو از رونمایی ابزارهای پوشیدنی متعدد بود. در واقع در این رویداد ابزارهای پوشدنی به بخشی خاص از تکنولوژی‌های پرطرفدار مبدل شدند. لوازم پوشیدنی همچون مچ بندهای ردیاب وضعیت جسمانی و تناسب اندام و همچنین ساعت‌های مچی هوشمند از جمله عمده‌ترین لوازم پوشیدنی محسوب می‌شوند که از سوی کاربران بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

با افزایش علاقه‌ی کاربران به سمت و سوی استفاده از این ابزارهای پوشیدنی، کمپانی اپل هم دست به کار شد و نهایتا طراحی ساعت مچی هوشمند اختصاصی خود را آغاز کرد. همانطور که می‌دانید این ساعت هوشمند در ماه آوریل (April) سال جاری به طور رسمی از سوی اپل معرفی خواهد شد.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

بنابراین شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که تمایل به خرید این ساعت هوشمند داشته و ترجیح می‌دهید که تا زمان رونمایی و عرضه‌ی رسمی آن صبر کنید. با این وجود هیچکس نمی‌تواند منکر این موضوع شود که هم اکنون هم ساعت‌ها و ابزارهای پوشدنی فوق‌العاده باکیفیت و جالب توجهی در بازار عرضه شده‌‍‌اند که استفاده از آن‌ها تجربه‌ای فوق‌العاده دلپذیر و جالب توجه را برای شما به همراه خواهد داشت. در این مقاله چند نمونه از بهترین ابزارهای پوشیدنی موجود کنونی در قالب تصویری ترکیبی که در بخش ابتدایی آن مشاهده‌ می‌کنید، خدمت شما عزیزان ارائه شده است.

دیدگاه کاربر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا