لپتاپ های جدید و ارتقاء یافته ی Acer، به سنسور حرکتی 3D مجهز شده اند!

Acer قصد دارد تا با دستی پر از لپتاپ های جدید و ارتقاء یافته ی خود به نمایشگاه CES 2015 بیاید. این لپتاپ های جدید و ویندوزی به قدری توانمند و به روز شده هستند که ایسر می تواند آینده ی بازار لپتاپ ها را دگرگون سازد و همه ی اینها، به کمک شرکت بزرگ […]

Acer قصد دارد تا با دستی پر از لپتاپ های جدید و ارتقاء یافته ی خود به نمایشگاه CES 2015 بیاید. این لپتاپ های جدید و ویندوزی به قدری توانمند و به روز شده هستند که ایسر می تواند آینده ی بازار لپتاپ ها را دگرگون سازد و همه ی اینها، به کمک شرکت بزرگ اینتل می باشد که روز به روز در حال بزرگ تر شدن است.

لپتاپ های جدید Acer به دوربین هایی 3D مجهز شده اند که قادر خواد بود همچون یک حسگر حرکتی، تمامی فعالیت های شما را شناسایی کند. این دوربین 3D که ساخته ی اینتل می باشد، V 17 Nitro نام داشته و شامل سیستم Intel RealSense نیز می شود. این سنسور های حرکتی قادر خواند بود تا فعالیت های شما را در بازی های رایانه ای و انجام کارهای عادی تشخیص دهند به گونه ای که شما دیگر به کیبورد و ماوس نیازی نداشته باشید و اگر بخواهید کمی خلاقانه تر عمل می کند، می توانید به وسیله ی این دوربین، حرکات خود را اسکن کرده و از آنها در بازی های رایانه ای و یا پروژه های 3D-Printing خود استفاده کنید.

بیش از این دوربین 3D، لپتاپ های ایسر نوآوری جدیدی را ندارند و در این لپتاپ های جدید قادر خواهید بود از صفحه ی نمایش 17 اینچی، پردازنده ی 4 هسته ای Intel Core i7 با فرکانس کاری 2.5 گیگاهرتز، کارت گرافیک GTX 860M، حافظه ی ذخیره سازی جامد (SSD) در ظرفیت های 128 یا 256 گیگابایتی و 1 ترابایت حافظه ی مکانیکی بهره مند شوید. البته برای به دست اوردن این لپتاپ نیازی نیست که مدت زمان زیادی را صبر کنید چرا که این لپتاپ ها در ماه ژانویه روانه ی بازار خواهند شد.

اما ایسر برنامه هایی را برای افرادی دارد که نیازی به دوربین های 3D اینتل ندارند و می توانند از لپتاپ های ارتقاء یافته و نسل جدید ایسر استفاده کنند. لپتاپ تبدیل شونده و فوق العاده ی Aspire R 13 و همچنین Ultrabook (اولترابوک) Aspire S7 که هر دو به نسل پنجم از پردازنده های شرکت اینتل (Broadwell) مجهز شده اند، هر دو می توانند در کنار قیمتی مقرون به صرفه ای که دارند، سرعتی فوق العاده را برای شما به همراه داشته باشند و در عین حال نیز مصرف باتری کمتری نسبت به نسل های گذشته داشته باشند.

هنوز مشخصات فنی این لپتاپ ها توسط ایسر اعلام نشده است اما به نظر می رسد هر دو این لپتاپ ها، مصرف باتری کمی داشته به گونه ای که تا 10 ساعت کار مدام را می توانند تحمل کنند و این موضوع در حالتی است که صفحه ی نمایش این  لپتاپ ها، هر دو 1080p یا فول اچ دی می باشد.

ایسر قصد دارد این لپتاپ ها را در ماه ژانویه یعنی ماه جاری، روانه ی بازار کند و قول داده است که هر دوی این لپتاپ ها را مجهز به سری پردازنده های Core M غول دنیای پردازنده ها، اینتل، کند.

باید صبر کرد و دید که Acer تا چه حدی می تواند در قسمت لپتاپ ها در نمایشگاه CES 2015 موفق ظاهر شود.