نرم‌افزار و اپلیکیشن‌ها

مایکروسافت خرید تقویم محبوب Sunrise را به صورت رسمی تایید کرد

هفته ی گذشته اطلاعات و شایعاتی مبنی بر خرید اپلیکیشن محبوب Sunrise که یک تقویم می باشد، در حال انتشار میان وب سایت ها بود تا اینکه مایکروسافت خرید این اپلیکیشن را به صورت رسمی تایید کرد.

Sunrise، تقویمی می باشد که به زیبایی برای وب، سیستم عامل های iOS و اندروید و همچنین سیستم عامل مک ساخته شده است و می تواند رقیبی برای نرم افزار های iCal و Google Calender باشد. همچینن این نرم افزار از توئیتر، فیسبوک، اورنت، تریپلت و سرویس های بیشتر نیز پشتیبانی می کند تا همگام سازی اطلاعات به صورت کامل انجام شود. البته طبق گفته ی مایکروسافت، این نرم افزار در حال حاضر به صورت قبلی به کار خود ادامه خواهد داد و در آینده، برنامه های این شرکت را پیرامون Sunrise خواهیم شنید.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

اگر شما نیز کمی تیزهوش باشید، متوجه خواهید شد که دسامبر سال گذشته، مایکروسافت، اپلیکیشن محبوب و قدرتمند Acompli را که ارائه دهنده ی ایمیل می باشد، خریداری نمود و ماه گذشته، Outlook را برای سیستم عامل های اندروید و iOS عرضه نمود و با این کارش، سرویس ایمیل و تقویم را به صورت یکجا در اختیار کاربران قرار داد. با تمام این موضوعات، به نظر می رسد مایکروسافت قصد تحول کردن دنیای ایمیل ها را دارد و شاید بخواهد این موضوع را در دنیای اپلیکیشن های تقویم ها نیز پیاده سازد…

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا