نمایشگر 31 اینچی و 4K ال جی، از سری Digital Cinema و با نام 31MU97 معرفی شد

ال جی الکترونیکز، اولین و بزرگترین تولید کننده ی نمایشگر ها در جهان، امروز نمایشگر جدیدی را از سری Digital Cinema، با صفحه ی نمایش 31 اینچی و وضوح تصویر 4K معرفی کرد. این مانیتور جدید که 31MU97 انم دارد، از پنل IPS بهره می گیرد و از آخرین تکنولوژهای نمایشگر های سطح بالا بهره […]

sadmayeh-ad  

ال جی الکترونیکز، اولین و بزرگترین تولید کننده ی نمایشگر ها در جهان، امروز نمایشگر جدیدی را از سری Digital Cinema، با صفحه ی نمایش 31 اینچی و وضوح تصویر 4K معرفی کرد. این مانیتور جدید که 31MU97 انم دارد، از پنل IPS بهره می گیرد و از آخرین تکنولوژهای نمایشگر های سطح بالا بهره می گیرد و کیفیتی بی نظیر را به همراه دارد.

وضوح تصویر نمایشگر 31MU97 برابر با 4096×2160 پیکسل می باشد و با تصویری فوق شفاف، تمامی استاندارد های Digital Cinema Initiative (به اختصار DCI) را در خود دارد و رقیبی جدی برای دیگر شرکت ها می باشد. اصلی ترین هدف ال جی در ساخت این نمایشگر، تقویت نمایش تصاویر مختلف است و این شرکت تلاش کرده است تا شفاف ترین تصویر ممکن نمایش داده شود برای این کار از فن آوری های جدیدی به کمک لیزر کمک گرفته است.

نمایشگر جدید 31MU97 با ویژگی های منحصر به فردی که دارد به انتخابی مناسب برای عکاسان، تدوین گر ها و گرافیست ها تبدیل شده است و با پشتیبانی از رنگ های 10bit، ویژگی های خارق العاده ای را به همراه دارد.

پنل این نمایشگر قادر خواهد بود تا 99.5 درصد از رنگ های RGB شرکت Adobe را نمایش دهد. همچنین، ال جی با بهره گیری از یک فن آوری جدید، تصویری دو لایه را خلق کرده است و کاربران می توانند به صورت همزمان، دو تصویر را مشاهده کنند و به مقایسه ی رنگ های آنان بپردازند که ویژگی فوق العاده ای برای عکاسان و گرافیست ها به حساب می آید. به همین منظور، ال جی نرم افزار اختصاصی خود برای این نمایشگر را با نام True Color Pro معرفی کرده است تا نیاز های تمامی عکاسان بر طرف شود.

ال جی سعی کرده است تا طیف وسیعی از فعالان و کاربران را به سوی نمایشگر جدید 31MU97 بکشد. به همین سبب، هدف بعدی ال جی، تدوین گرها و کسانی می باشد که با ویدئو ها سر و کار دارند. این دسته از کاربران نیز می توانند به کمک آخرین تکنولوژی های به کار گرفته شده در این نمایشگر از بهترین شرایط ممکن جهت ویرایش فیلم های خود استفاده کنند. یکی از این تکنولوژی ها، پشیتبانی از 97 درصد رنگ های استاندارد Digital Cinema Initiative-P3 می باشد که سبب شده است این نمایشگر بسیار وسوسه کننده باشد. همچنین، این نمایشگر با طراحی ارگونومیک خود، طراحی ای شبیه به تلفن های هوشمند این شرکت دارد و ال جی تلاش کرده است تا حد ممکن، حاشیه های آن را کم کرده و فضای بیشتری را برای نمایش به ارمغان بیاورد.

طبق گفته ی مدیر عامل ال جی، نمایشگر 4K و جدید ال جی با نام 31MU97، پرچم دار تمامی نمایشگر های 31 اینچی ساخته شده در جهان می باشد و فروش آنها از ماه نوامبر و کشور های آمریکا، کره ی جنوبی، استرالیا، آلمان، هلند، انگلستان، اسپانیا، لهستان و ژاپن، آغاز خواهد شد.

لینک کوتاه | منبع : Techpowerup

تبلیغات :

buy Neuralink