اخبار شرکت‌هاموبایلویژه

ویندوز 10 برای تلفن های هوشمند با رم 512 مگابایت، امکانات کمتری خواهد داشت

سوال ها درباره ی انتشار ویندوز 10 برای تلفن های هوشمند همچنان ادامه دارد و امروز Joe Belfiore به تعدادی از سوالات در شبکه ی اجتماعی توئیتر پاسخ داد. یکی از سوالات در مورد جایگاه دستگاه هایی با رم 512 مگابایت در پیش نمایش ویندوز 10 بود:

“سلام به همه: ما در حال کار بر روی ویندوز 10 برای دستگاه های 512 مگابایتی مانند لومیا 520 هستیم. هدف ما انتشار ویندوز 10 برای این دستگاه هاست، ولی ممکن است امکانات متفاوتی برای این دستگاه ها ارائه شود!”

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

“زمان بندی انتشارِ ورژن پیش نمایش ویندوز نیز برای گوشی های مختلف، متفاوت می باشد. در ابتدا برای برخی گوشی ها انتشار انجام خواهد شد، اما در آینده گوشی های بیشتری به لیست ما اضافه خواهند گردید.”

همچنین ما مشغول کار بر روی اولین نسخه از پیش نمایش هستیم، طبق قولی که در روز 21 ژانویه داده بودیم. ما ابتدا نیاز به کامل کردن آزمایشات داخلی داریم، بنابراین صبر کنید!”

هنوز سوالات بسیار پیرامون ویندوز 10 برای تلفن های هوشمند وجود دارند. اما نکته ی مهم هر چند نکته ی غیر منتظره ای هم نبود، ویندوز 10 بر روی دستگاه هایی با رم 512 مگابایت بود. درست است که گفته شد احتمالا امکانات متفاوت باشند، اما با نگاهی کلی به این موضوع متوجه خواهید شد که حداقل شاید بهتر از این است که آپدیتی در کار نباشد.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلم دوستان میدونم این ویژگی خیلی رو کاربران عادی تاثیر نداره اما برای ما برنامه نویس ها خیلی مهمه. کنسول ویندوز cmd از زبان فارسی و یونیکد پشتیبانی نمیکنه من این رو به لیست پشنهادات ویندوز اضافه کردم لطفا برید به آدرس زیر و رای بدید.
    https://windows.uservoice.com/forums/265757-windows-feature-suggestions/suggestions/7052115-support-unicode-character-in-cmd-exe-windows-cons

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا