پیش خرید اچ تی سی وان (M8) صورتی از Carphone Warehouse و دریافت رایگان Dot View case

عرضه ی اچ تی سی وان (M8) با رنگ صورتی Carphone انگلیس از 7 آگوست عرضه خواهد شد و پیش فروش آن از فردا آغاز می شود. اگر شما مایل به رزرو یک اچ تی سی وان (M8) صورتی از این فروشگاه آنلاین باشید، در کنار آن، یک کیس Dot View رایگان برای شما ارسال خواهد شد. اچ تی […]

عرضه ی اچ تی سی وان (M8) با رنگ صورتی Carphone انگلیس از 7 آگوست عرضه خواهد شد و پیش فروش آن از فردا آغاز می شود. اگر شما مایل به رزرو یک اچ تی سی وان (M8) صورتی از این فروشگاه آنلاین باشید، در کنار آن، یک کیس Dot View رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

اچ تی سی احتمالا مدل صورتی رنگ پرچمدار خود را برای خانم ها طراحی کرده است. اما واقعیت این است که با توجه به اندازه و نمایشگر بزرگ اش، نمیتوان گفت که هدف از طراحی این محصول فقط خانم ها بوده اند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

ما نمی گوییم که خانم ها نمی توانند از یک دستگاه پرچمدار قدرتمندی مانند اچ تی سی وان (M8) استفاده کنند.ما فقط می گوییم که رنگ صورتی این گوشی، آن را ظریف و عالی نمی کند. احتمالا HTC Rhyme را به یاد دارید، یک دستگاه آندروید به رنگ آلو که خانم ها را هدف قرار داده بود. این گوشی برای دست های کوچک طراحی شده بود و با یک وسیله جانبی که به محل هدفون وصل میشد و درهنگام وجود تماس تلفنی یا پیام، شما را با پخش نور جذاب با خبر میکرد.

شایعه: گوشی HTC 11 با نمایشگر 5.5 اینچی و دوربین 12 مگاپیکسلی به بازار می‌آید

Carphone Warehouse، اچ تی سی وان (M8) صورتی را به صورت رایگان با یک قرارداد ماهانه ی سرویس موبایل به قیمت 28 پوند (48 دلار آمریکا) در ماه ارئه می دهد.

لینک کوتاه | منبع: phonearena