چینی ها قبل از معرفی آیفون 6 از آن کپی برداشتند!

آیفون های اپل معمولا محبوب ترین گوشی های هوشمند کره ی زمین هستند و همواره کپی برداری از این محصول در میان شرکت ها رواج داشته و اکنون قبل از عرضه ی آیفون 6 شاهد انتشار عکس هایی از کپی آن هستیم. در حالی که دو ماه تا معرفی نسل بعدی آیفون ها 2 ماه فاصله […]

آیفون های اپل معمولا محبوب ترین گوشی های هوشمند کره ی زمین هستند و همواره کپی برداری از این محصول در میان شرکت ها رواج داشته و اکنون قبل از عرضه ی آیفون 6 شاهد انتشار عکس هایی از کپی آن هستیم.

در حالی که دو ماه تا معرفی نسل بعدی آیفون ها 2 ماه فاصله داریم، همگی مشتاق مشاهده آیفون جدید هستند و شاید این موضوع تب شایعات را برافروخته است. کپی فعلی از آیفون 6 شبیه به تمام شایعاتی است که تا کنون شنیده ایم و دستگاه با سیستم عاملی کار می کند که بسیار شبیه iOS است.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

چیزی درباره ی ویژگی ها فنی این گوشی عنوان نشده، البته ما انتظار نداریم این تلفن هوشمند فیک را جایی خارج از چین یا آسیا ببینیم.

اختلاف فاحش قیمت آیفون ۷ در ایران با سایت اپل

به هر حال گفته شده آیفون اصلی با چیپست  دو هسته ای A8 و کلاک 2GHz به بازار عرضه خواهد شد و در ماه سپتامبر شاهد حضور این تلفن هوشمند محبوب به صورت رسمی خواهیم بود.

در ادامه تصاویر این کپی از آیفون 6 را با هم می بینیم.

fake iphone 6 (1) fake iphone 6 (2) fake iphone 6 (3) fake iphone 6 (4)لینک کوتاه | منبع : phonearena