تازه های تکنولوژیدیگر گجت ها

کتی که تلفن هوشمندتان را نیز شارژ می کند!

صنعت تکنولوژی هر روز در حال ابداع پوشیدنی های هوشمند جدید است. اکنون یک شرکت طراحی لباس پا به این میدان گذاشته و یک گجت پوشیدنی طراحی کرده است. شرکت طراحی لباس Tommy Hilfiger یک کت زنانه و مردانه ی خورشیدی طراحی کرده که توسط پنل های متوسط ضدآب خورشیدی در پشت کت می تواند باتری تلفن هوشمند شما را در جیب جلویی شارژ کند. یک باتری در این کت تعبیه شده که دو کابل به آن متصل است و شما هم زمان می توانید دو دستگاه را  شارژ کنید.  بنا به ادعاهای Pvilion شرکتی که پنل های خورشیدی را طراحی کرده، وقتی باتری این کت کاملا شارژ شده باشد می تواند 4 دستگاه با طرفیت باتری 1500 میلی آمپری را شارژ کند.

این کت در تعداد محدودی عرضه خواهد شد و حتی نمی توان تشخیص داد که آیا قابل استفاده است یا خیر. اگر این محصول در بازار در دسترسی عرضه شود آیا شما مایلید برای داشتنش 600 دلار بپردازید؟ یا ترجیح می دهید یک باتری قابل حمل داشته باشید و در جیبتان بگذارید تا در مواقع ضروری به کمکتان بیاید و حداکثر قیمتی که برای آن پرداخت می کنید 100 دلار باشد؟ اینگونه می توانید کت محبوبتان را نیز به تن داشته باشد و بی شارژ هم نمانید!

تبلیغات

Tommy-Hilfigers-Solar-Powered-Jacket (2) Tommy-Hilfigers-Solar-Powered-Jacket (3) Tommy-Hilfigers-Solar-Powered-Jacket (4) Tommy-Hilfigers-Solar-Powered-Jacket

لینک کوتاه | منبع: phonerena

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن