کیس قابل حمل “بایو استار” با نام iDEQ-T1 معرفی شد

Biostar (بایو استار)، که یکی از بزرگترین تولید کننده های دنیای سخت افزار، مخصوصا مادربورد می باشد، کیس قابل حمل خود را با نام iDEQ-T1 معرفی کرده است، کیسی که کاربران قادر خواهند بود آن را در سفر نیز به همراه داشته باشند و به کارهای شخصی خود برپردازند.شاید از این دست محصولات کمتر دیده باشید […]

Biostar (بایو استار)، که یکی از بزرگترین تولید کننده های دنیای سخت افزار، مخصوصا مادربورد می باشد، کیس قابل حمل خود را با نام iDEQ-T1 معرفی کرده است، کیسی که کاربران قادر خواهند بود آن را در سفر نیز به همراه داشته باشند و به کارهای شخصی خود برپردازند.شاید از این دست محصولات کمتر دیده باشید اما باید بگوییم که کیس های قابل حمل، دنیای بسیار وسیعی در سطح جهانی دارد…

اندازه ی iDEQ-T1 بسیار کوچک است و اگر از کنار به آن نگاه کنید، دقیقا برابر با یک برگه ی A4 خواهد بود . با وزنی معادل با 800 گرم، می تواند انتخابی مناسب برای طیف وسیعی از مکان های مختلفی باشد که نیاز به کامپیوتر است.

iDEQ-T1 در عین کوچکی، قدرت بسیار بالایی نیز دارد. پشتیبانی از دو اسلات رم DDR3 با باس 1333 و پشتیبانی از مجموع حافظه ی 16 گیگابایت، تجهیز شدن به نسل هفتم پردازنده های شرکت اینتل و استفاده از کارت گرافیک Intel HD Series که بر روی پردازنده قرار دارد، برخی از ویژگی های این کیس قابل حمل می باشد. همچنین، iDEQ-T1 از شبکه ی وایرلس، پورت پر سرعت USB 3.0، شبکه ی LAN و سایر تکنولوژی های مشابه نیز پشتیبانی میکند.

معرفی تبلت ویندوزی و فوق العاده ارزان قیمت PiPO W4

پردازنده ی نسل هفتمی شرکت اینتل با معماری Bay Trail، سبب شده است تا این کیس، توانایی تصویردهی با وضوح تصویر 2560×1440 را فراهم کند اما اگر نیاز دارید تا کیسی اقتصادی تر را خریداری نمایید و در عین حال از سرعتی بالا بهره مند شوید، می توانید مدلی از این کیس را تهیه نمایید که به پردازنده ی 4 هسته ای Celeron N2940 اینتل مجهز شده است.

زمان عرضه و قیمت کیس قابل حمل iDEQ-T1 شرکت بایو استار، هنوز مشخص نشده است.

لینک کوتاه | منبع : Techpowerup