آیفون 6 و آیفون 6 پلاس رکورد جدیدی را در فروش از خود به جای گذاشتند

امروز صبح آماری جالب از سوی اپل منتشر شد و اعلام شد که بیش از 10 میلیون آیفون 6 و آیفون 6 پلاس در طی چند روزی که از عرضه ی این تلفن هوشمند میگذرد فروخته شده است! این در حالی است که مدیر بخش CEO اپل، آقای Tim Cook اعلام کرد که فروش آیفون […]

امروز صبح آماری جالب از سوی اپل منتشر شد و اعلام شد که بیش از 10 میلیون آیفون 6 و آیفون 6 پلاس در طی چند روزی که از عرضه ی این تلفن هوشمند میگذرد فروخته شده است!

این در حالی است که مدیر بخش CEO اپل، آقای Tim Cook اعلام کرد که فروش آیفون 5 اس در سال 2013 حدود 1 میلیون دستگاه کمتر از آیفون 6 و آیفون 6 پلاس بوده است و اگر آنها برنامه ی بهتری را برای فروش نسل جدید تلفن های هوشمند خود به کار گرفته بودند، می توانستیم با فروش بیشتری نیز رو به رو شویم.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

اما آمار خرید این تلفن ها نیز جالب است. طبق آمار رسمی، تقاضا برای پیش خرید آیفون 6 پلاس که از صفحه ی نمایش 5.5 اینچی و iOS 8 بهره می برد بسیار بالا بوده است و اگر آن را امروز پیش خرید کنید، حدود 7 تا 10 روز بعد به دست شما خواهد رسید. همچنین، آمار دیگری از میزان فروش در 24 ساعت اول منتشر شده است که طبق گفته ی اپل، 4 میلیون دستگاه در روز اول فروخته شده است که نشان از محبوبیت بسیار بالای این تلفن هوشمند دارد.

شایعه ای تکان دهنده: خونسرد باشید، منتظر آیفون 6 نباشید!

دو برنامه ی جدید و فوق العاده کاربردی در خرید، برای این تلفن های هوشمند نیز طراحی و در iOS 8 گنجانده شده است که از مهم ترین تغییرات این سیستم عامل به حساب می آید.

لینک کوتاه | منبع : Slashgear