موس و کیبورد به Xbox One اضافه میشود!

بالاخره انتظارها به پایان رسید و xbox قرار شده که در تاریخ 23 آبان، 14 بازی محبوب کنسول خود را برای پشتیبانی از موس و کیبورد سازگار کند. یکی از بازی های بسیار محبوبی که قرار است لذت بازی با موس و کیبورد را به طرفدارانش بچشاند، بازی هیجان انگیز فورتنایت می باشد که احتمالا دوستداران […]

بالاخره انتظارها به پایان رسید و xbox قرار شده که در تاریخ 23 آبان، 14 بازی محبوب کنسول خود را برای پشتیبانی از موس و کیبورد سازگار کند. یکی از بازی های بسیار محبوبی که قرار است لذت بازی با موس و کیبورد را به طرفدارانش بچشاند، بازی هیجان انگیز فورتنایت می باشد که احتمالا دوستداران این بازی برای آپدیت بازی محبوب شان لحظه شماری میکنند.

اضافه شدن موس و کیبورد به ایکس باکس وان

به گزارش اخبار فناوری و تکنولوژی تک‎نیوز و به نقل از مجله معتبر T3 مایکروسافت در رویداد X018 که دیشب برگزار شد، اعلام کرد که 14 بازی زیر قرار است در نسخه ایکس باکس وان، موس و کیبورد را پشتیبانی کنند :

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

Bomber Crew – November
Deep Rock Galactic – November
Strange Brigade – November
Vermintide 2 – November
War Thunder – November
X-Morph Defense – November
Children of Morta – TBA
DayZ – TBA
Minion Master – TBA
Moonlighter – TBA
Vigor – TBA
Warface – TBA
Wargroove – TBA

کورتانا تا سال آینده میلادی برای کنسول بازی Xbox One عرضه نخواهد شد

جالب است بدانید که بازی Children of Morta در شروع انتشار خود با قابلیت پشتیبانی از موس و کیبورد عرضه میشود و میتوان که لقب اولین گیم کنسولی سازگار با موس و کیبورد است که کار خود را از بدو تولد، با این فرم فکتوری آغاز میکند. گفتنی است که قرار است شرکت «ریزر» تامین کننده موس و کیبوردهای xbox one باشد و محصولات این شرکت، قابلیت اتصال به ایکس باکس و البته رایانه های رومیزی را نیز دارند.

خبر خوب دیگر برای گیمرهای xbox این است که این کیبوردها، مجهز به نور پس زمینه می باشد و گیمرها براحتی میتوانند در مکان های تاریک به بازی خود مشغول باشند. نظرات خود را برای تک‎نیوز ارسال کنید.