تازه های تکنولوژی

Xiaomi نمیتواند به راحتی از اپل خارج شود

MacOS Mojave اپل توسط منحنی های زیبای undulating و با زمان کامپیوتر شما تغییر می کند بنابراین شما در طول روز شاهد تپه ها و شب تاریک هستید.این ویژگی شسته و رفته و کمی ارگانیک است همچنین Xiaomi ناخودآگاه در حال از بین رفتن می باشد.آخرین گل سر سبد این برند یعنی 9Mi در ایجاد پس زمینه دیگری تلاشی نمی کند و فقط کل رنگ ها را با زمان روز تغییر می دهد.

ما در ادامه در مورد راه هایی که شرکت های چینی از سخت افزار و رابط های آیفون کپی می کنند نوشتیم و برخی از توجیهات در مورد نگاه کردن به این مسئله ترسیم شده است. در بعضی موارد، فقط تعاملات گسترده یا شناخته شده UI درک می شود . به عنوان مثال جک دورزی می گوید این یک تعامل جهانی است که مردم از فیس بوک، اینستاگرام و دیگر نقاط استفاده می کنند. بنابراین اگر یک سازنده تلفن چینی در یک رابط کاربری کوچک یا سبک آیکون نزدیک به نزدیک قرار دهد موثر بخش خواهد بود.

اما این حرکت Xiaomi مخالف طراحی و مهندسی حسن نیت است زیرا این شرکت در طول چند سال گذشته در حال ساخت می باشد . این یک حرکت عمدی از کپی کردن تصویر زمینه آیفون است که Xiaomi در گذشته انجام داده و نشان دهنده یک شرکت می باشد که به نظر نمی رسد تمایلی به تکیه بر ایده ها و قابلیت های خود داشته باشد. اگر به Xiaomi اعتماد نکنید تا یک تلفن را بدون کپی کردن اپل به نحوی طراحی کند، چه چیزی برای اعتماد به نفس ما، به عنوان مصرف کننده و سرمایه گذاری وجود خواهد داشت؟

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا