تبلیغات

میدونستی باطری ماشینتم می تونی آنلاین بخری؟

شرکت باتری کار با هدف ارتقا سطح کیفی زندگی و رفع نیازهای در حال رشد ایرانیان، در زمینه فروش باطری ماشین و UPS به صورت آنلاین فعالیت می کند. ما با ایجاد بستری امن، سفارش رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه‌ ی فعالیت‌های خود، در زمینه خدمات فروش باطری ماشین قرار داده ایم.

دریافت سفارش باتری از سراسر استان تهران، ایجاد ساختاری منطبق با تفکر مشتری مداری، ایجاد اعتماد به سفارش اینترنتی و پشتیبانی به موقع، از مزایای اصلی سفارش اینترنتی در شرکت باتری کار محسوب می گردد. امید داریم با چشم اندازی روشن به آینده و با تکیه بر اصول اخلاقی و کاری، درایجاد رابطه‌ ای پایدار با مشتری در ترغیب به استفاده از خدمات آنلاین و تغییردرالگوهای زندگی مردم شریف ایران موثر باشیم.

چرا شرکت باتری کار ؟

تقریبا همه ما حداقل یکبار با این صحنه مواجه شدیم که باتری خودرو دچار مشکل شده و کار نمی کند و به اصطلاح عامیانه خوابیده است. این موضوع یکی از معضلات همگی ما می باشد. چون باطری ماشین همانند بقیه قطعات خودرو یک قطعه مصرفی بوده و طول عمر آن در یک بازه زمانی با توجه به شرایط محیطی مشخص است.

اما این مشکل رایج در زندگی روزمره ما تنها با چند کلیک و ثبت سفارش قابل حل می باشد. شما به راحتی می توانید با ثبت نوع خودرو، باطری ماشین و آدرس خود روند سفارش را تکمیل نمایید و باتری خود را سفارش دهید تا ظرف مدت 30 دقیقه همکاران ما در محل تعیین شده حضور پیدا کرده و به تعویض باتری ماشین شما بپردازند.

همچنین به زودی شرکت باتری کار فعالیت خود را دیگر استان های ایران شروع نموده و امید است به زودی خدمات تعویض و نصب باتری ماشین در سراسر ایران پهناور ارائه گردد. تا بتواند در سطح کشور پاسخگوی نیاز مشتریان در حداقل زمان ممکن بوده، به نحوی که دسترسی آن ها به خدمات شرکت باتری کار به سرعت و با بهترین کیفیت امکان پذیر شود.

ضمنا باتری کار نسبت به گسترش و ارائه دامنه وسیع از محصولات UPS در زمینه برق بدون وقفه به صورت آماده تحویل اقدام نموده است. که بتواند در اسرع وقت پاسخگوی تمامی نیازهای مرتبط با مشتریان باشد.  باتری کار بر اصل بهترین سرویس در کم ترین زمان ممکن استوار است.


پایان رپورتاژ آگهی

این مطلب، تبلیغات میباشد و تکنولوژی نیوز مسئولیتی در قبال صحت و سقم آن ندارد.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن