قفل دیجیتال؛ ورود با رمز و ریموت و موبایل

ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که وقتی به درب خانه تان می رسید متوجه جا گذاشتن کلیدتان در خانه شوید و یا با دستان پر مجبور شوید کیف تان را وارسی نمایید. احتمالا برای شما هم پیش آمده که وقتی فرزندتان از مدرسه به خانه بر می گردد پشت درب خانه منتظر […]

ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که وقتی به درب خانه تان می رسید متوجه جا گذاشتن کلیدتان در خانه شوید و یا با دستان پر مجبور شوید کیف تان را وارسی نمایید. احتمالا برای شما هم پیش آمده که وقتی فرزندتان از مدرسه به خانه بر می گردد پشت درب خانه منتظر رسیدن شما مانده باشد. آیا واقعا راه حلی برای این مشکل وجود ندارد؟ آیا هنوز هم برای ورود به خانه و محل کار باید از کلید استفاده کرد؟ در این قسمت می خواهیم قفل دیجیتال یا در اصطلاح انگلیسی smart door lock را به شما معرفی کنیم که با نصب آن در کنار درب خانه تان برای ورود می توانید از رمز عبور، ریموت و یا موبایل تان استفاده نمایید.

مشکلات استفاده از قفل هوشمند

تا کنون قفل دیجیتال به صورت وارداتی در بازار کشور حضور پیدا می کرد و همین قضیه باعث بالا رفتن قیمت آنها شده بود. حتما می دانید که جنس های وارداتی وابستگی شدیدی به قیمت ارز دارند و این وابستگی در چند سال اخیر تورم زیادی در کشور ایجاد کرده است. افزایش قیمت قفل دیجیتال به حدی رسیده است که خیلی از مشتری های این بازار را برای خریدن این محصول ناتوان کرده و فقط قشر خاصی اقدام به خرید این محصول می نمایند. قیمت بالای قفل های الکترونیکی وارداتی فقط یکی از مشکلاتی است که کاربران با آن مواجه هستند. تحریم های پیش آمده برای کشور هم از سوی دیگر مشکلاتی را برای وارد کردن قطعات مصرفی این محصولات ایجاد کرده است که کاربران این دستگاه را نگران تر از همیشه می کند. پس چاره چیست؟

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

تولید قفل دیجیتال در کشور

شرکت قفل دیجیتال کلیتک چند سالی است که فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده و هم اکنون محصولات خود را در سه مدل قفل دیجیتال رمزی، ریموتی و سیم کارتی در سطح کشور به فروش می رساند. کلیتک با ثبت اختراع خود در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از سایر رقبا پیشی گرفته و هم اکنون سهم خوبی از بازار این محصول را از آن خود نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به وب سایت شرکت به نشانی https://kelitec.ir/ مراجعه نمایید.

همانطور که گفته شد قفل الکترونیکی کلیتک در سه مدل تولید می شود و هر کدام از این قفل ها قابلیت تبدیل شدن به هم را دارند و اگر مدلی از این قفل دیجیتال را خریده بودید و اکنون مایل به استفاده از مدل دیگری می باشید می توانید این قضیه را با شرکت در میان بگذارید تا ماژول آپشن مورد نظر را برایتان ارسال کند. در این حالت شما می توانید با اضافه کردن آن روی دستگاه خود قفل دیجیتال تان را ارتقا دهید.

برتری های قفل دیجیتال کلیتک

1- ماتریس اطمینان: این الگوریتم مختص این شرکت می باشد و به کمک آن می توانید در کنار رمز عبور خود بی نهایت رقم کاذب وارد کنید تا اگر کسی در کنارتان ایستاده است متوجه پسورد شما نشود. اطلاعات کامل الگوریتم ماتریس اطمینان در وب سایت این شرکت موجود است و با ورود به این سایت می توانید فیلم هایی زیادی از نمونه کارهای نصب شده را مشاهده نمایید. کافیست “قفل هوشمند کلیتک” را در گوگل سرچ کنید و وارد وب سایت این شرکت شوید.

2- سنسور ضد سرقت: کلیتک به کمک این سنسور امنیت خود را چند برابر کرده است. طوری که اگر کسی قصد سرقت و یا آسیب رساندن به دستگاه شما را داشته باشد این سنسور عمل کرده و شروع به آلارم می نماید.

3- تشکیل شدن از دو پنل مجزای کدینگ و کنترلر: این امر به امنیت بیشتر قفل دیجیتال کمک می کند. این محصول از دو قسمت تشکیل شده است. قسمت کدینگ که مربوط به وارد کردن رمز عبور می باشد و قسمت کنترلر که مربوط به باز کردن درب می باشد. قسمت فرمان دهنده این قفل که همان پنل کنترلر می باشد داخل اتاق نصب می شود و کسی جز صاحب خانه به آن دسترسی ندارد.

4- صفحه نمایشگر: این قابلیت به کاربران عزیز کمک می کند تا خیلی راحت با قفل الکترونیکی خود کار کنند و حین وارد کردن رمز عبور و یا تغییر آن دچار سردرگمی نشوند. وجود صفحه نمایشگر کمک شایانی به کاربرپسند تر شدن این محصول می کند.

5- منبع تغذیه مستقل: اکثر دستگاه های مشابه برای راه اندازی خود به آداپتور نیاز دارند اما این قفل رمزدار درون پنل کنترلر خود منبع تغذیه ای با کیفیت تر از آداپتورهای موجود در بازار دارد که هم کار نصب را آسان تر می نماید و هم هزینه ی اضافی برای کاربران به همراه نخواهد داشت.

مطالعه مطالب بیشتر را در ویکی پدیا بخوانید…

شما می توانید با سرچ کردن عبارت “کلیتک” در گوگل وارد وب سایت این شرکت شوید و نمونه کارهای قفل دیجیتال را مشاهده نمایید.


پایان رپورتاژ خبری

این مطلب، رپورتاژ خبری تبلیغاتی میباشد و پایگاه خبری تکنا مسئولیتی در قبال صحت و سقم آن ندارد. لذا در استفاده از خدمات و محصولات معرفی شده در این مطلب، کمال دقت را انجام دهید.