تازه های تکنولوژیدیگر گجت ها

دستیار گوگل به صورت دو زبانه ارائه شد + ویدئو

روز گذشته دستیار گوگل به صورت دقیق تر عرضه شد. گوگل اعلام کرد که در نمایشگاه تکنولوژی lFA برلین، برنامه گوگل دستیار به صورت دو زبانه و به عنوان تنها دستیار مترجم صوتی که قادر است کلمات را به صورت یکپارچه ترجمه کند، ارائه شد. هم اکنون شما می توانید این برنامه را در تلفن همراه خود و یا رایانه های شخصی نصب کنید و به زبان های زیر در آن صحبت کنید : انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی و حتی ژاپنی.

لازم به ذکر است که زبان های بیشتری در ماه های آینده به این برنامه افزوده می شود. این نرم افزار جالب در خانه هایی که اعضای خانواده به دو زبان صحبت می کنند، کاربرد بیشتری دارد. انتخاب زبان در برنامه دستیار گوگل بر عهده کاربر است. برای مثال اگر خانواده شما به زبان انگلیسی و آلمانی صحبت می کنند، می توانید از این برنامه برای ترجمه دو زبان به یکدیگر استفاده کنید. همچنین شما می توانید از طریق ویدیو آموزشی زیر، با نحوه کار این برنامه بیشتر آشنا شوید.

در خبر دیگر، دستیار گوگل هم به صورت دیجیتال و در غالب صفحه نمایش رنگی ارائه شد. اگر شما این نرم افزار را در تلویزیون خانگی خود داشته باشید، می توانید نتایج بصری بیشتری را مشاهده کنید. این برنامه در حال حاضر آب و هوا، نتایج مسابقات ورزشی، سهام و سایر موارد این چنینی را که افراد به آن علاقه مند هستند را به نمایش می گذارد. همچنین می توان کیفیت صدای این برنامه را نیز بهبود بخشید. برای مثال شما می توانید از جملات دستوری کوتاه، نظیر : سلام گوگل یا چیزهای جدیدی را نشان بده، استفاده کنید. اما این کار نیاز به تنظیمات خاصی در برنامه دارد.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلام گوگل، من بیشترین موضوع مورد علاقه و مورد مصرفم ،اطلاع از جدیدترین و آخرین اخبار واطلاعات خبری است که بسیار مایل هستم بصورت لحظه ای و بروز باشد ، ومن را از بروز ترین و جدیدترین خبرها ، آگاه نماید ، تقاضا میکنم ،به من کمک فرمائید…بسیار سپاسگزارم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا