قابلیت های دید سه بعدی و دید زنده به گوگل مپس اضافه می شود

گوگل مپس به زودی با اضافه شدن قابلیت هایی مانند دید سه بعدی و دید زنده تغییرات اساسی خواهد داشت. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در حال حاضر کلیه کاربران گوگل مپس تنها با کمک نقشه دو بعدی مقصد مورد نظر خود را جستجو می کنند. به همین دلیل گوگل قصد دارد […]

گوگل مپس به زودی با اضافه شدن قابلیت هایی مانند دید سه بعدی و دید زنده تغییرات اساسی خواهد داشت.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در حال حاضر کلیه کاربران گوگل مپس تنها با کمک نقشه دو بعدی مقصد مورد نظر خود را جستجو می کنند. به همین دلیل گوگل قصد دارد تا تجربه کاربران را افزایش دهد. پیش نمایش قابلیت های آینده گوگل مپس نیز توسط گوگل در مراسم Search on به اجرا گذاشته شد. یکی از این قابلیت ها Immersive view با دید همه جانبه است. این ویژگی می تواند نمایی سه بعدی از یک مکان به نمایش بگذارد. همچنین امکان بررسی آب و هوا و ترافیک وجود دارد حتی کلیه ساختمان های اطراف نیز قابل دیدن است. کریس فیلیپس مدیر عامل گوگل مپ در هنگام معرفی این قابلیت یک تور هوایی از استادیوم اوراکل پارک نشان داد و حتی فضای داخلی یکی از رستوران های اطراف را نیز با کمک بزرگ نمایی به نمایش داشت. گوگل اعلام کرد این قابلیت به زودی برای کاربران است آنجلس لندن نیویورک سانفرانسیسکو و توکیو فعال خواهد شد.

گوگل قابلیت دید هوایی را نیز بروزرسانی کرد. این قابلیت اطلاعاتی همانند جهت حرکت در مسیر را از طریق گوشی و یا واقعیت افزوده و برای راهنمایی بهتر به کاربر ارائه میکند. با کمک Live view نیز می توان مکان های مانند خود پرداز و یا رستوران را براحتی پیدا کرد.

اضافه شدن این ویژگی به گوگل مپ آن را برای رقابت بهتر با اپل مپ آماده می کند. اپل نیز در بروزرسانی های خود قابلیت های جدیدی را به محصولش اضافه می کند تا بتواند در مقابل گوگل عملکرد بهتری داشته باشد.

تبلیغات :

buy Neuralink