حسگری که می تواند با قرارگیری داخل کفش عملکرد بازیکنان فوتبال را ارزیابی کند

یک استارتاپ هلندی حسگر جدیدی توسعه داده که با قرار گیری داخل کفش می تواند عملکرد بازیکنان فوتبال را بررسی و در صورت نیاز به مربی فوتبال انتقال دهد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شرکت هلندی SportsTalentVision سیستم جدید خود را با نام Jogo معرفی کرده که شامل یک حسگر برای قرار […]

یک استارتاپ هلندی حسگر جدیدی توسعه داده که با قرار گیری داخل کفش می تواند عملکرد بازیکنان فوتبال را بررسی و در صورت نیاز به مربی فوتبال انتقال دهد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شرکت هلندی SportsTalentVision سیستم جدید خود را با نام Jogo معرفی کرده که شامل یک حسگر برای قرار گیری داخل کفش بازیکنان فوتبال است. با استفاده از این حسگر مربیان فوتبال می‌تواندن تمامی عملکرد بازیکنان را بررسی کنند. در واقع فعالیت این بازیکنان به صورت پیوسته از طریق سیستم رصد شده و می‌تواند به مربیان منتقل شوند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

سیستم Jogo شامل سه قسمت اصلی است. یکی از آنها کفی هایی را شامل می‌شود که در داخل کفش قرار میگیرد. همچنین چند ماژول سنسور ضد آب وارد کفی های کفش خواهد شد که از طریق اپلیکیشن مخصوص اطلاعات مورد نظر را جمع آوری کرده و انتقال می دهد. این کفی ها می تواند تا زمان استفاده از کفش درون آن قرار داشته باشند. همچنین باتری ماژولهای مورد نظر نیز قابل شارژ خواهند بود.

سنسور های قرار داده شده نیز قادرند کلیه اطلاعات را در هر ثانیه تا هزار بار ثبت کنند. میزان شارژ آنها نیز پس از هر بار شارژ کامل تا ۳۰۰ ساعت قابل استفاده خواهد بود. اطلاعات اندازه گیری شده توسط این سنسور ها شامل سرعت متوسط، شتاب سرعت، میزان لمس توپ، مدت زمان دریبل و پاس های ارسال شده و دریافت شده خواهد بود. همچنین این سیستم قدرت شوت پاهای بازیکنان، تعداد دریبل و مسافت طی شده توسط آنها را بررسی می کند. سپس این اطلاعات از طریق اپلیکیشن به مربیان نشان داده خواهد شد.