امکان تست قابلیت‌های هوش مصنوعی سامسونگ با Try Galaxy

سامسونگ روز رسانی برنامه وب Try Galaxy امکان تست قابلیت‌های هوش مصنوعی را برای دیگر کاربران گوشی‌های اندرویدی و یا حتی آیفون‌ها فراهم کرده است. استفاده از این برنامه می‌توان ویژگی‌های هوش مصنوعی این شرکت را روی دیگر گوشی‌های اندرویدی امتحان کرد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با به روز رسانی اپلیکیشن […]

سامسونگ روز رسانی برنامه وب Try Galaxy امکان تست قابلیت‌های هوش مصنوعی را برای دیگر کاربران گوشی‌های اندرویدی و یا حتی آیفون‌ها فراهم کرده است. استفاده از این برنامه می‌توان ویژگی‌های هوش مصنوعی این شرکت را روی دیگر گوشی‌های اندرویدی امتحان کرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با به روز رسانی اپلیکیشن وب Try Galaxy اکنون کاربران می‌توانند بدون نیاز به داشتن گوشی‌های رده بالا از هوش مصنوعی Galaxy AI استفاده کرده و در زمینه‌های مختلف آن را امتحان کنند. در حال حاضر آزمایش ویژگی‌هایی نظیر ترجمه زنده Chat Assist و غیره برای کاربران اندروید و iOS فراهم شده است.

در گذشته این اپلیکیشن تنها برای کاربران iOS در دسترس قرار داشت. زیرا بدین ترتیب کاربران آیفون می‌توانستند از طریق این برنامه برای استفاده از محصولات گلکسی ترغیب شوند. اما اکنون با به روز رسانی این اپلیکیشن و در نسخه جدید می‌توان ویژگی‌های مختلف را برای اندروید و iOS مورد استفاده قرار داد. همچنین ویژگی‌های هوش مصنوعی گلکسی که در سری گوشی‌های گلکسی اس ۲۴ معرفی شده بود در این نسخه قابل امتحان است.

با استفاده از این برنامه می‌توان ظاهر صفحه خانگی گلکسی اس ۲۴ و حس و حال آن را شبیه سازی کرده و محتواهای تعاملی را برای ویژگی‌های جدید و کار کردن با آن در اختیار داشت. ویجت‌هایی در این برنامه قرار دارد که با کمک آن می‌توان به راحتی قابلیت‌های هوش مصنوعی را در دسترس قرار داد.

این قابلیت‌های هوش مصنوعی در Galaxy AI باعث افزایش فروش پرچمدار جدید سامسونگ شده است همچنین کاربران استقبال خوبی از این ویژگی‌ها از خود نشان دادند. در این برنامه امکان پشتیبانی از ۲۰ زبان به کاربران داده شده و آنها می‌توانند ویژگی‌هایی نظیر Circle to Search و Note Assist Chat Assist و غیره را مورد آزمایش قرار دهند. همچنین برای استفاده از این برنامه باید جدیدترین نسخه مرورگر کروم یا iOS ۱۴ را نصب کرده باشید.

یکی از ابزارهای مهم در هوش مصنوعی سامسونگ Live Translate است که از طریق آن کاربران می‌توانند به صورت آنی به ترجمه مکالمه طرف مقابل از زبان‌های دیگر به زبان خود بپردازند. همچنین ویژگی Chat Assist  برای ویرایش متون و یا تغییر لحن آنها در اختیار کاربران قرار گرفته است.

پیشنهاد ویژه : قیمت ارز دیجیتال
پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال