پذیرش ویندوز ۱۱ توسط کاربران به کندی صورت می گیرد

گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد تنها ۱.۴۴ درصد از کاربران در رایانه های شخصی خود از ویندوز ۱۱ استفاده کرده اند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با وجود تلاش زیاد مایکروسافت برای استفاده کاربران از آخرین نسخه ویندوز ۱۱ هنوز بسیاری از آنها در پذیرش این سیستم‌عامل دچار چالش هستند. به طوری که […]

گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد تنها ۱.۴۴ درصد از کاربران در رایانه های شخصی خود از ویندوز ۱۱ استفاده کرده اند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با وجود تلاش زیاد مایکروسافت برای استفاده کاربران از آخرین نسخه ویندوز ۱۱ هنوز بسیاری از آنها در پذیرش این سیستم‌عامل دچار چالش هستند. به طوری که تحقیقات آماری نشان می‌دهد تنها ۱.۴۴ درصد از رایانه‌های شخصی به ویندوز ۱۱ مجهز هستند و علاوه بر آن پلتفرم های قدیمی تری مانند ویندوز xp و ویندوز ۷ در رده‌های بالاتر نصب قرار دارند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

 البته بازار ارائه دهنده نرم افزار نشان می دهد طی سه ماه اخیر ارتقا به ویندوز ۱۱ سه برابر افزایش داشته است. اما در نهایت پذیرش آن با کندی همراه است. به طوری که سهم بیشتر بازار به سیستم عامل های قدیمی تر مانند ویندوز xp و ویندوز ۷ اختصاص دارند. البته آمار ژانویه مربوط به نرم افزار مدیریت رایانه شخصی مایکروسافت 0.52 درصد را نشان می‌داد که از آن زمان تاکنون استفاده از ویندوز ۱۱ افزایش یافته است. ویندوز ۱۰ با 80.34 درصد بیشترین سهم بازار را در اختیار دارد و پس از آن ویندوز ۷ با ۴.۷ درصد و ویندوز xp با ۱.۷۱ درصد قرار دارد. البته سهم بالای ویندوز ۱۰ به نصب و بروز رسانی آسان آن نیز مربوط می‌شود.