Allo نام اپلیکیشن پیام‌رسان جدید گوگل است

گوگل می‌خواهد نحوه‌ی ارتباط ما را با یکدیگر به طور کامل عوض کرده و معتقد است اپلیکیشن جدید پیام‌رسانش موسوم به Allo می‌تواند این‌کار را به همراه هوش‌مصنوعی قرار گرفته در این برنامه انجام دهد. همانند دیگر برنامه‌های پیام‌رسان، Allo با استفاده از دفترچه مخاطبان شما در گوشی، دوستان‌تان را پیدا کرده و با استفاده از […]

گوگل می‌خواهد نحوه‌ی ارتباط ما را با یکدیگر به طور کامل عوض کرده و معتقد است اپلیکیشن جدید پیام‌رسانش موسوم به Allo می‌تواند این‌کار را به همراه هوش‌مصنوعی قرار گرفته در این برنامه انجام دهد. همانند دیگر برنامه‌های پیام‌رسان، Allo با استفاده از دفترچه مخاطبان شما در گوشی، دوستان‌تان را پیدا کرده و با استفاده از استیکر‌های مختلف به همراه ایموجی‌های محبوب، وظیفه‌ی پیام‌رسانی را انجام می‌دهد. شاید یکی از ویژگی‌های جالب این برنامه که امکان بزرگ‌کردن پیام‌ها را دارد، WhisperShout باشد که در تصویر آن را مشاهده می‌کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های دیگر این برنامه ” پاسخ هوشمند‌ ” نام گرفته که براساس آن Allo نحوه‌ی استفاده‌ی شما را از این برنامه می‌سنجد، پاسخ‌های‌‌تان را به دوستان بررسی می‌کند و در صورت دریافت پیامی جدید، پاسخ هوشمند خود را به شما ارائه می‌دهد تا وقت کمتری نیز برای پاسخ‌ به پیغام‌ها از شما گرفته شود. حتی اگر تصویر جدیدی نیز برای شما فرستاده شود، Allo این تصویر را آنالیز کرده و براساس آن پاسخ هوشمندی را به شما پیشنهاد می‌دهد؛ کافی است تصویری با موضوع ” خوردن ” دریافت کنید تا پاسخ‌ هوشمند این برنامه به شما واژه‌هایی نظیر yummy به معنای ” خوشمزه ” باشد.

پیام‌رسان تلگرام در این هفته بیش از 78 کانال پیام‌رسانی داعش را مسدود کرده است

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

Allo نام اپلیکشن پیام‌رسان جدید گوگل است

گوگل حتی دستیار صوتی خود موسوم به  Google Now را نیز به این برنامه اضافه کرده است؛ برای ثابت کردن موضوع خاص، پیدا کردن رستوران مورد علاقه یا جستجوی نتایج فوتبال کافی است در میان پیام‌های خود به دوستان‌تان، از دستیار صوتی گوگل استفاده کنید. البته دستیار صوتی گوگل در این برنامه تنها دستیار شما در گفتگو‌های‌تان نخواهد بود چرا که گوگل در این برنامه دستیار صوتی با هوش مصنوعی قدرت‌مند قرار داده که همانند Google Now می‌تواند در جستجو‌های مختلف به شما کمک کند.

Allo نام اپلیکشن پیام‌رسان جدید گوگل است

در نهایت با کمک همان هوش مصنوعی، گوگل قابلیت قراردادن مکالمه‌های شما را در فضایی امن و حالت Incognito قرار داده تا دیگر کسی نتواند به پیغام‌های شما از هر مکانی دسترسی داشته باشد؛ چنین ویژگی را در برنامه‌های دیگر پیام‌رسان نظیر تلگرام و حتی Hangouts گوگل نیز مشاهده کرده‌ایم هرچند در گذشته نیز برنامه‌ی پیام‌رسان Google Talk هم چنین قابلیتی را در خود می‌دید.

Allo نام اپلیکشن پیام‌رسان جدید گوگل است

برنامه‌ی پیام‌رسان Allo گوگل اواخر تابستان امسال برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS عرضه خواهد شد.