ایمیج‎های کارخانه‎ای اندروید نوقا 7.1.2 و فایل‎های OTA برای دستگاه‎های پیکسل و نکسوس منتشر شد

گوگل در نهایت ایمیج‎های کارخانه‎ای اندروید نوقا 7.1.2 و فایل‎های OTA را منتشر کرد، پس از انتشار اخباری که گفته بودند این غول دنیای جستجو به‎روزرسانی این نسخه از اندروید را در اختیار تبلت Pixel C و کاربران نکسوس قرار داده است. همین چند وقت پیش، بیلدهای اندروید نوقا 7.1.2 برای تمامی دستگاه‎های سازگار پیکسل […]

گوگل در نهایت ایمیج‎های کارخانه‎ای اندروید نوقا 7.1.2 و فایل‎های OTA را منتشر کرد، پس از انتشار اخباری که گفته بودند این غول دنیای جستجو به‎روزرسانی این نسخه از اندروید را در اختیار تبلت Pixel C و کاربران نکسوس قرار داده است.

همین چند وقت پیش، بیلدهای اندروید نوقا 7.1.2 برای تمامی دستگاه‎های سازگار پیکسل و نوقا در وب‎سایت توسعه‎دهندگان گوگل منتشر شد. به یاد ولی داشته باشید که دو دستگاه این به‎روزرسانی را دریافت نخواهند کرد، Nexus 6 و Nexus 9.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

دستگاه‎های نکسوس و پیکسل زیر قادر به آپگرید به اندروید نوقا 7.1.2 خواهند بود:

Pixel, Pixel XL, Pixel C, Nexus Player, Nexus 5X و Nexus 6P.

حتی اگر هنوز این به‎روزرسانی را دریافت نکرده‎اید، می‎توانید به صورت دستی ایمیج OTA را دریافت و خودتان آن را فلش کنید.

اندروید نوقا 7.1.2 با خود چندین بهبود و رفع مشکل را به همراه می‎آورد از جمله عملکرد بهتر سوایپ بر روی حسگر اثرانگشت، هشدارهای مصرف باتری و بهبود در ارتباط بلوتوث.

طبق گفته‎ی گوگل “برخی از دیگر موارد اصلاح شده شامل مشکل شات‎داون زودهنگام، مشکل تعداد اندکی از کاربران که نوار صورتی را روی دوربین مشاهده می‎کردند و رفع مشکل صدا می‎شود که بعضی از کاربران به هنگام شنیدن با صدای بلند با آن برخورد کرده بودند.”

بدون شک این به‎روزرسانی آخرین بسته‎ی امنیتی ماه آوریل را نیز در اختیار دارد که هنوز دیگر شرکت‎ها آن را ارائه نداده‎اند.