اپل زمان و ساعت برگزاری مراسم WWDC 2023 را اعلام کرد

همزمان با رونمایی مایکروسافت از محصولات جدید اپل زمان و ساعت دقیق برگزاری مراسم کنفرانس امیال خود را اعلام کرد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل درست در زمان لحظات اولیه آغاز کنفرانس بیلد مایکروسافت طی اعلامیه ای زمان بندی مراسم خود را منتشر کرد. تمرکز هر دو کنفرانس بر توسعه دهندگان […]

همزمان با رونمایی مایکروسافت از محصولات جدید اپل زمان و ساعت دقیق برگزاری مراسم کنفرانس امیال خود را اعلام کرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل درست در زمان لحظات اولیه آغاز کنفرانس بیلد مایکروسافت طی اعلامیه ای زمان بندی مراسم خود را منتشر کرد. تمرکز هر دو کنفرانس بر توسعه دهندگان خواهد بود. البته در آن برای کابران نیز خبرهای مهمی منتشر خواهد شد.

تبلیغات

طبق گزارش منتشر شده توسط مک رومرز، مراسم اصلی اپل در تاریخ ۱۵ خرداد و در ساعت ۲۰ و سی دقیقه به وقت تهران انجام میشود. در این مراسم احتمالا اپل علاوه بر رونمایی از iOS و macOS از مک بوک ایر ۱۵ اینچی و هدست جدید خود نیز رونمایی خواهد کرد.

این شرکت قصد دارد پس از برگزاری مراسم نطق اصلی در ابتدای این کنفرانس جلسات کوچکی را برگزار کند که در آن برنامه هایی برای توسعه دهندگان تدارک دیده شده است. در این جلسات پلتفرم های اپل و جزییات بهمراه ابزارهای جدید معرفی خواهد شد.

مراسم. WWDC 2023 اپل به صورت آنلاین برگزار میشود. طی این مراسم ۱۷۵ ویدیو روی وبسایت این شرکت قرار خواهد گرفت تا توسعه دهندگان بتوانند به راحتی آن را مشاهده کنند.

پیشنهاد ویژه : خرید هدایای تبلیغاتی جدید

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

سرور HP