اخبار شرکت‌ها

اپل در آیفون 8 یواس‌بی نوع C را جایگزین درگاه لایتنینگ می‌کند

بسیاری از پرچم‎دارهای سال 2017 در چند روز گذشته معرفی شده‎اند ولی دستگاهی که هم‎چنان توجه ما را به خود جلب می‎کند گوشی است که اپل در شهریورماه سال بعد معرفی خواهد کرد. شایعات زیادی در رابطه با این گوشی به اسم “آیفون 8” یا “آیفون دهمین سالگرد” شنیده می‎شود تا حتی نام آن مشخص نباشد. وال‌استریت جورنال با نقل قول از منابع اطلاعاتی خود ادعا می‎کند که در نسل بعدی آیفون اپل پورت یواس‌بی نوع C را جایگزین درگاه لایتنینگ می‌کند.

گزارش‎های منتشر شده ادعا می‎کنند که اپل کانکتور اختصاصی خود را با یک پورت استاندارد در صنعت موبایل جایگزین می‎کند. از زمانی که تیم کوک رسما پورت لایتنینگ را به جای کانکتور 30 پینی معرفی کرد، این سومین نوع پورت استفاده شده در آیفون و دومین تغییر به شمار می‎رود. وال‎استریت هم‎چنین مهر تایید بر شایعاتی می‎زند که اعلام کرده بودند که کاربران می‎بایست انتظار دستگاهی با یک نمایشگر بزرگتر خمیده‎ی اولد ولی بدون یک دکمه‎ی هوم را داشته باشند.

شایعات قبلی اشاره به این داشتند که اپل یک آیفون با نمایشگر 5.8 اینچی اولد عرضه خواهد کرد که به جای دکمه‎ی هوم به اصطلاح دارای “ناحیه‎ی عملکردی” بوده و قیمت آن بیشتر از 1000 دلار است.

همانند با همیشه باید منتظر باشیم تا خود اپل این اخبار را رسما تایید کند.

دیدگاه کاربر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا