اخبار شرکت‌ها

بسته شدن موقتی اپل‎استور؛ محصولات جدیدی در راه است؟

تقریبا به نوعی سنت تبدیل شده است که فروشگاه‎ آنلاین اپل چند ساعت پیش از آغاز سخنرانی‎ کلیدی این شرکت در یکی از مراسم مهمی که در آن رونمایی از محصولات جدیدی رخ خواهد داد، بسته می‎شود. فروشگاه مذکور سپس با صفحات به‎روزرسانی شده‎ی متعلق به آن محصول با اهم مطالب اپل دوباره باز می‎شود. گرچه، این شرکت گاهی اوقات به دلیل عملیات نگه‎داری فروشگاه خود را می‎بندد و صفحه‎ی به‎روزرسانی وضعیت سیستم نشان می‎دهد که این فروشگاه اوایل صبح فردا بسته خواهد بود. جالب است حال بدانید که عملیات نگه‎داری این فروشگاه در زمانی آغاز شده است که زمزمه‎های زیادی مبنی بر معرفی محصولات جدید اپل شنیده می‎شود.

هفته‎‏ی گذشته گزارش شده بود که اپل احتمالا بدون برگزاری کنفرانس مطبوعاتی سری 2017 آی‎پد خود را معرفی خواهد کرد. این خبر به این معنا است که این شرکت به سادگی بیانیه‎ای برای رسانه‎ها ارسال خواهد کرد که به جهانیان نشان دهد آی‎پدهای جدید به لیست محصولات فروش این شرکت اضافه شده‎اند.

هم‎چنین شایعه شده بود که اپل قصد دارد مدل 128 گیگابایتی آیفون SE خود را به همراه تبلت‎های جدید ارائه دهد و با توجه به این‎که این دستگاه سال گذشته فروردین‎ماه معرفی شده بود، تقویم به نظر می‎رسد بار دیگر به زمان اضافه کردن یک مدل جدید نزدیک شده است.

صفحه‎ی وضعیت سیستم اپل اشاره می‎کند که اپل‎استور به منظور عملیات نگه‎داری از ساعت 3 صبح تا 8.30 صبح به وقت آمریکا بسته خواهد بود، از قضا همان زمانی که اپل اغلب اوقات بیانیه‎ی خود به منظور محصولات جدید را برای رسانه‎ها ارسال می‎کند.

بنابراین بایستی به دنبال برگشتن فروشگاه آنلاین اپل به وضعیت پایدار امیدوار باشیم محصولات جدیدی در آن به چشم بخورد.

دیدگاه کاربر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا