زمان عرضه اپل واچ با نمایشگر میکرو LED مشخص شد

خبرهای مربوط به عرضه اولین اپل واچ با نمایشگر میکروLED بسیار بوده است. اما اخیرا گزارش های غیر رسمی از زمان عرضه آن در سال ۲۰۲۶ خبر می دهند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، احتمالا پیش از سال ۲۰۲۶ اپل در ۷یچ مدام از محصولات خود از نمایشگر میکروLED استفاده نخواهد کرد. […]

خبرهای مربوط به عرضه اولین اپل واچ با نمایشگر میکروLED بسیار بوده است. اما اخیرا گزارش های غیر رسمی از زمان عرضه آن در سال ۲۰۲۶ خبر می دهند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، احتمالا پیش از سال ۲۰۲۶ اپل در ۷یچ مدام از محصولات خود از نمایشگر میکروLED استفاده نخواهد کرد. اولین محصل ابن شرکت با نمایشگر نام برده اپل واچ است که در سال ۲۰۲۶ از راه می رسد.

خبرهای مربوط به عرضه اول واچ با نمایشگر میکروLED از سال ۲۰۱۹ تاکنون منتشر شده است. حتی در برخی از خبرها از احتمال عرضه این محصول در ابتدای سال ۲۰۲۰ گزارش داده بودند. اما هرگز چنین اتفاقی نیفتاد. اپل در ابتدا از نمایشگرهای IPS LCD با قابلیت نور پس زمینه معمولی استفاده کرد. سپس این نمایشگرها را با نور پس زمینه miniLED جایگزین کرد.

این فناوری برای نخستین بار در برخی مدل های آیپد پرو استفاده شد. در مک بوک ها نیز این فناوری استفاده شد که باعث روشن تر شدن رنگ سفید و تیره تر شدن رنگ مشکی میشود. سپس فناوری OLED به نمایشگرهای بزرگ تر راه پیدا کرده و برای نخستین بار در اپل واچ نیز مورد استفاده قرار گرفت.