اپل واچ اولترا ۲ محصول پرینتر سه بعدی

اپل قصد دارد برخی از قطعات مربوط به اپل واچ اولترا ۲ را از طریق پرینت سه بعدی تولید و مورد استفاده قرار دهد. این اقدام می تواند در هزینه ها صرفه جویی کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مینگ چی کو، تحلیل گر محصولات اپل مدعی است این شرکت برخی قطعات […]

اپل قصد دارد برخی از قطعات مربوط به اپل واچ اولترا ۲ را از طریق پرینت سه بعدی تولید و مورد استفاده قرار دهد. این اقدام می تواند در هزینه ها صرفه جویی کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مینگ چی کو، تحلیل گر محصولات اپل مدعی است این شرکت برخی قطعات مکانیکی اول واچ اولترا ۲ را که امسال عرضه خواهد شد، با پرینتر سه بعدی تولید می کند. پست این تحلیلگر در وبسایت مدیوم نشان می دهد اپل در ساخت برخی فناوری ها از پرینت سه بعدی استفاده می کند. یکی از این محصولات اپل واچ اولترا ۲ است که برخی از قطعات مکانیکی آن به این روش ساخته خواهند شد.

این قطعات ممکن است شامل دکمه چرخان، دکمه های جانبی و دگمه اکشن باشد. در واقع این قطعات در این ساعت هوشمند قطعات مکانیکی محسوب میشوند. همچنین بخش های تیتانیومی نیز توسط ماشین CNC تولید میشوند.

فناوری چاپ سه بعدی و استفاده از آن در تولید قطعات علاوه بر افزایش سرعت تولید آنها، هزینه ها را نیز کاهش می دهد. به گفته کو در صورت تولید این قطعات با شرایط مناسب توسط تامین کننده ها، روند استفاده از این فناوری در دیگر محصولات نیز ادامه خواهد داشت. پیش از این مارک گورمن از بلومبرگ نیز علاوه بر عرضه اول واچ اولترا در سال جاری، اپل واچ سرب ۹ نیز در همین زمان معرفی خواهد شد.