اپل واچ توانست بیماری سرطان را در مراحل اولیه شناسایی کند

ساعت هوشمند اپل بارها توانسته است از طریق ویژگی های سلامتی و سنسورهای تشخیص سقوط و یا ضربان قلب جان افراد را نجات دهد. این بار هشدارهای مربوط به ضربان قلب اپل واچ توانست بیماری سرطان یک دختر ۱۲ ساله را تشخیص دهد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، یک دختر ۱۲ ساله […]

ساعت هوشمند اپل بارها توانسته است از طریق ویژگی های سلامتی و سنسورهای تشخیص سقوط و یا ضربان قلب جان افراد را نجات دهد. این بار هشدارهای مربوط به ضربان قلب اپل واچ توانست بیماری سرطان یک دختر ۱۲ ساله را تشخیص دهد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، یک دختر ۱۲ ساله که کاری. ساعت هوشمند اپل است، هشدارهایی را در رابطه با ضربان قلب غیر عادی دریافت کرد.‌ به گفته مادر این دختر چنین هشدارهایی برای آنها کمی عجیب بنظر می‌رسد. زیرا پیش از این هرگز چنین هشدارهایی دریافت نکرده بودند. در نهایت آنها تصمیم گرفتند تا به بیمارستان مراجعه کنند. تشخیص پزشکان مشکل آپاندیس دختر بود و دختر ۱۲ ساله مورد جراحی آپاندیسیت قرار گرفت.

اما پس از جراحی پزشکان توموری را در آپاندیس وی مشاهده کردند که موارد ابتلای آن نادر است. بررسی های بیشتر نشان داد که این تومور به دیگر بخش های بدن نیز سرایت کرده است. این موضوع باعث شد تا مجددا عمل جراحی این بار برای سرطان روی این دختر انجام شود.

به گفته مادر این دختر، در صورتی که هشدارهای اپل واچ نبود آنها در مراحل اولیه سرطان متوجه این بیماری نمی شدند و ممکن بود این بیماری با خطرات بیشتری همراه باشد. پیش از این نیز گزارش های زیادی در مورد نجات جان افراد توسط اپل واچ منتشر شده بود.

پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

تبلیغ در گوگل

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال