احتمالا اپل در آیفون ۱۳ از دوربین پریسکوپی سامسونگ استفاده خواهد کرد

پس از معرفی آیفون ۱۲ اپل تلاش‌های خود برای ساخت آیفون 1۳ را آغاز کرده است. اکنون خبرهایی منتشر شده که نشان می دهد این شرکت قصد دارد در آیفون بعدی خود از دوربین پریسکوپی سامسونگ استفاده کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از Digitimes، اپل سعی دارد تا […]

پس از معرفی آیفون ۱۲ اپل تلاش‌های خود برای ساخت آیفون 1۳ را آغاز کرده است. اکنون خبرهایی منتشر شده که نشان می دهد این شرکت قصد دارد در آیفون بعدی خود از دوربین پریسکوپی سامسونگ استفاده کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از Digitimes، اپل سعی دارد تا کیفیت دوربین ها را در آیفون بعدی بهبود ببخشد. به همین دلیل در آینده همکاری این شرکت با سامسونگ آغاز خواهد شد. البته هنوز این همکاری تایید نشده اما احتمالاً آیفون ۱۳ اپل مجهز به دوربین پریسکوپی سامسونگ خواهد بود.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

سامسونگ پیش از این در گلکسی اس ۲۰ اولترا از دوربین پریسکوپی ۴۸ مگاپیکسلی با قابلیت زوم ۱۰۰ برابری استفاده کرده بود که نشان می داد این دوربین قادر است عملکرد متفاوت و بهتری داشته باشد.

پشتیبانی نرم افزاری از آیفون 6S پس از ۷ سال خاتمه می یابد

هنوز خبر هایی مبنی بر همکاری دو شرکت اپل و سامسونگ منتشر نشده اما احتمالا اپل این دوربین ها را تنها به گوشی های آیفون ۱۳ نخواهد آورد و امکان دارد به مدل های دیگر نیز اضافه شود. همیشه اپل در اضافه کردن فناوری‌های جدید به آیفون ها دیر اقدام کرده است و با توجه به فناوری جدید مربوط به دوربین‌های پریسکوپی ممکن است انتقال آن به گوشی‌های آیفون در سال آینده انجام نشود.

به هر صورت برای تجهیز گوشی‌های آیفون ۱۳ به دوربین پریسکوپی، سامسونگ می‌تواند همکاری مناسبی با اپل داشته باشد. از طرفی اخیراً سامسونگ یک استارتاپ فعال در زمینه فناوری های زوم گوشی‌های هوشمند را از آن خود کرده که می‌تواند باعث افزایش توانایی‌های ویژه‌ این شرکت در مورد این فناوری شود.