آداپتور برق ۳۵ واتی اپل مجهز به دو پورت USB-C معرفی شد

اپل از آداپتور برق ۳۵ واتی خود به عنوان شارژر لپ تاپ در کنفرانس WWDC 2022 رونمایی کرد. این شارژر دارای دو پورت USB-C است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل شب گذشته علاوه بر معرفی مک بوک ایر M2 و مک بوک پرو جدید از یک آداپتور 35 واتی نیز برای […]

اپل از آداپتور برق ۳۵ واتی خود به عنوان شارژر لپ تاپ در کنفرانس WWDC 2022 رونمایی کرد. این شارژر دارای دو پورت USB-C است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل شب گذشته علاوه بر معرفی مک بوک ایر M2 و مک بوک پرو جدید از یک آداپتور 35 واتی نیز برای شارژر لپ تاپ ها رونمایی کرده است. این شارژر مجهز به 2 پورت USB-C است که کاربران می توانند علاوه بر استفاده از آن برای لپ تاپ از پورت دیگر برای شارژ دستگاه های دیگر استفاده کنند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

 به گفته اپل این شارژر جدید تنها در ۲۰ دقیقه میتواند مک بوک ایر ۲۰۲۲ این شرکت را تا ۸۰ درصد شارژ کند. همچنین در صورت استفاده از این شارژر برای آیفون ۱۳ پرومکس نیز امکان شارژ این گوشی با سرعت زیاد وجود دارد. به گفته اپل این آداپتور جدید قرار است همراه با مک بوک ایر ۲۰۲۲ عرضه شود. اما کاربران می‌توانند آن را به صورت جداگانه نیز تهیه کنند. قیمت این آداپتور 35 واتی ۵۹ دلار خواهد بود.

پردازنده های اختصاصی اپل ۹۰ درصد از درآمد پردازنده های آرم را تشکیل می دهند

پیش از این نیز اطلاعات مربوط به این شارژر قبل از رونمایی فاش شده بود. در صورتیکه کاربران این شارژر را همراه با مک بوک ایر تهیه کنند از تخفیف 40 درصدی برخوردار خواهند بود و تنها 20 دلار برای آن پرداخت خواهند کرد.