ناتوانی اپل در تامین قطعات گوشی‌های آیفون بر اثر شیوع کرونا

شیوع کرونا اپل را هم درگیر کرده است. این شرکت اعلام کرده که توانایی تعمیر و جایگزینی قطعات گوشی های آیفون را طی هفته های آتی نخواهد داشت. این شرکت در مورد کمبود قطعات به کلیه فروشگاههای خود هشدار داده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از gsmarena، اپل […]

شیوع کرونا اپل را هم درگیر کرده است. این شرکت اعلام کرده که توانایی تعمیر و جایگزینی قطعات گوشی های آیفون را طی هفته های آتی نخواهد داشت. این شرکت در مورد کمبود قطعات به کلیه فروشگاههای خود هشدار داده است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از gsmarena، اپل از کمبود قطعات در فروشگاههای اپل به دلیل شیوع کرونا خبر داده است. بسیاری از شرکت های تکنولوژی مانند اپل تحت تاثیر شیوع کرونا قرار گرفته اند. بسیاری از این شرکت ها با تعطیلی و یا کاهش خط تولید محصولات در چین و یا کشورهای دیگر روبرو بوده اند. این کاهش تولید بازارهای جهانی مصرف کنندگان را نیز تحت تاثر قرار داده است.

اپل به کلیه فروشندگان و تعمیرکاران مجاز خود اعلام کرده است در پی تعطیلی برخی خط های تولید، با کاهش شدید قطعات در 2 الی 4 هفته آینده روبرو خواهد شد. پیش از این اپل محدودیت سفر برای کلیه کارکنان و پرسنل خود به چین و کره جنوبی را اعمال کرده بود. بسیاری از کارکنان دیگر نیز بصورت دورکاری فعالیت های خود را در منزل انجام می دهند.

تبلیغات :

buy Neuralink